Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2838
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki, to resztki po działkach obok lotniska
-
razem ze zdjęciami :(
-
to łubin, bardzo fotogeniczny.
-
i punkty gdzieś przepadły.
-
y... właśnie... Twoich zdjęć nie widać :|
osssso chozzziiii??? :|
-
teraz chyba już jako LOT
-
kicha, moich zdjęć nie widać :(
-
widać to? test
-
Sławku dziękuję za Nepal :)
-
Sławku - za samolociki - dzisiaj pogoda zdecydowanie gorsza - te wszystkie dymy przy akrobacjach słabo by wyszły...
-
dzięki, to resztki po działkach obok lotniska
-
razem ze zdjęciami :(
-
to łubin, bardzo fotogeniczny.
-
i punkty gdzieś przepadły.
-
y... właśnie... Twoich zdjęć nie widać :|
osssso chozzziiii??? :| -
teraz chyba już jako LOT
-
kicha, moich zdjęć nie widać :(
-
widać to? test
-
Sławku dziękuję za Nepal :)
-
Sławku - za samolociki - dzisiaj pogoda zdecydowanie gorsza - te wszystkie dymy przy akrobacjach słabo by wyszły...