Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2838

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:06)
    dzięki, to resztki po działkach obok lotniska
  2. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 20:58)
    razem ze zdjęciami :(
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.06.2009 18:56)
    to łubin, bardzo fotogeniczny.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.06.2009 18:53)
    i punkty gdzieś przepadły.
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (07.06.2009 17:51)
    y... właśnie... Twoich zdjęć nie widać :|
    osssso chozzziiii??? :|
  6. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 15:08)
    teraz chyba już jako LOT
  7. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 15:06)
    kicha, moich zdjęć nie widać :(
  8. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 15:00)
    widać to? test
  9. sagnes80
    sagnes80 (07.06.2009 13:54)
    Sławku dziękuję za Nepal :)
  10. dino
    dino (07.06.2009 13:38)
    Sławku - za samolociki - dzisiaj pogoda zdecydowanie gorsza - te wszystkie dymy przy akrobacjach słabo by wyszły...