Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2837

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:23)
    dzięki za +++
  2. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:23)
    dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:22)
    dzięki za++
  4. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:17)
    saltus to Ty ? :) dzięki
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (07.06.2009 23:01)
    wtedy byłby zamaskowany jak Rambo w Wietnamie :P
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (07.06.2009 23:00)
    sprawnolatacz, znaczitsja :)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (07.06.2009 22:55)
    kiedyś będą....
    ...chyba że przylecą ptaszki i zrobią sobie z nich kolację! :P
  8. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:51)
    bo to był mak-facet :)
  9. sagnes80
    sagnes80 (07.06.2009 21:44)
    Sławku dziękuję za plusa na relację z Nepalu :) pozdrawiam!
  10. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 21:07)
    tutaj, też zniknęło sporo zdjęć, było tylko jedno i jak dodałem tego Embraera, to pewnie i to wróciło.