Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2837
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki za +++
-
dzięki
-
dzięki za++
-
saltus to Ty ? :) dzięki
-
wtedy byłby zamaskowany jak Rambo w Wietnamie :P
-
sprawnolatacz, znaczitsja :)
-
kiedyś będą....
...chyba że przylecą ptaszki i zrobią sobie z nich kolację! :P
-
bo to był mak-facet :)
-
Sławku dziękuję za plusa na relację z Nepalu :) pozdrawiam!
-
tutaj, też zniknęło sporo zdjęć, było tylko jedno i jak dodałem tego Embraera, to pewnie i to wróciło.
-
dzięki za +++
-
dzięki
-
dzięki za++
-
saltus to Ty ? :) dzięki
-
wtedy byłby zamaskowany jak Rambo w Wietnamie :P
-
sprawnolatacz, znaczitsja :)
-
kiedyś będą....
...chyba że przylecą ptaszki i zrobią sobie z nich kolację! :P -
bo to był mak-facet :)
-
Sławku dziękuję za plusa na relację z Nepalu :) pozdrawiam!
-
tutaj, też zniknęło sporo zdjęć, było tylko jedno i jak dodałem tego Embraera, to pewnie i to wróciło.