Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2836
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
No właśnie. Dlatego teraz na pewno już idę spać. Dobranoc :-)
-
to niestety lipa, sporo remontów teraz i korki :(
-
z Czerniakowa w Al. Jerozolimskie w okolice Reduty. Jutro pojadę Trasą Łazienkowską, ale tam też kocioł.
-
jeszcze chciałem Cię zapytać skąd dokąd jeździsz do pracy, może jakąś trasę alternatywną bym podrzucił :)
-
no to uważaj, jeśli się będziesz tamtędy przebijał, blokada na całego. Dobranoc :-)
-
Rzymowskiego to u mnie niedaleczko :)
-
ale już uciekam, bo rano trzeba wstać, Rzymowskiego rozkopali i muszę wcześnie wstać, żeby jakoś do pracy dojechać. Wczoraj utknęłam tam w takim korku, że przez 1,5 godziny przejechałam 3,5 km, obłęd jakiś :-)
-
przecieram oczy :))
-
Tak, to ja :-)
-
No właśnie. Dlatego teraz na pewno już idę spać. Dobranoc :-)
-
to niestety lipa, sporo remontów teraz i korki :(
-
z Czerniakowa w Al. Jerozolimskie w okolice Reduty. Jutro pojadę Trasą Łazienkowską, ale tam też kocioł.
-
jeszcze chciałem Cię zapytać skąd dokąd jeździsz do pracy, może jakąś trasę alternatywną bym podrzucił :)
-
no to uważaj, jeśli się będziesz tamtędy przebijał, blokada na całego. Dobranoc :-)
-
Rzymowskiego to u mnie niedaleczko :)
-
ale już uciekam, bo rano trzeba wstać, Rzymowskiego rozkopali i muszę wcześnie wstać, żeby jakoś do pracy dojechać. Wczoraj utknęłam tam w takim korku, że przez 1,5 godziny przejechałam 3,5 km, obłęd jakiś :-)
-
przecieram oczy :))
-
Tak, to ja :-)
Dobrej nocki Saltus :)
W ogóle - to dobranoc wszystkim :) Kolorowych snów, ciepłą falą ukołysanych :D