Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2836

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (07.06.2009 23:56)
    Sławek - GiePeeS ;)
    Dobrej nocki Saltus :)
    W ogóle - to dobranoc wszystkim :) Kolorowych snów, ciepłą falą ukołysanych :D
  2. saltus
    saltus (07.06.2009 23:54)
    No właśnie. Dlatego teraz na pewno już idę spać. Dobranoc :-)
  3. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:53)
    to niestety lipa, sporo remontów teraz i korki :(
  4. saltus
    saltus (07.06.2009 23:51)
    z Czerniakowa w Al. Jerozolimskie w okolice Reduty. Jutro pojadę Trasą Łazienkowską, ale tam też kocioł.
  5. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:49)
    jeszcze chciałem Cię zapytać skąd dokąd jeździsz do pracy, może jakąś trasę alternatywną bym podrzucił :)
  6. saltus
    saltus (07.06.2009 23:48)
    no to uważaj, jeśli się będziesz tamtędy przebijał, blokada na całego. Dobranoc :-)
  7. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:42)
    Rzymowskiego to u mnie niedaleczko :)
  8. saltus
    saltus (07.06.2009 23:41)
    ale już uciekam, bo rano trzeba wstać, Rzymowskiego rozkopali i muszę wcześnie wstać, żeby jakoś do pracy dojechać. Wczoraj utknęłam tam w takim korku, że przez 1,5 godziny przejechałam 3,5 km, obłęd jakiś :-)
  9. voyager747
    voyager747 (07.06.2009 23:35)
    przecieram oczy :))
  10. saltus
    saltus (07.06.2009 23:35)
    Tak, to ja :-)