Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2832
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Wtedy się nie znaliśmy jeszcze, a Ty podjąłeś się jako jedyny tego trudnego zadania :)
-
nie będę kłamał, że pamiętam... bo nie poznaję po winglecie samolotów :P
Napisałeś - więc wiem, że chodzi o tego Tupolewa-zagadkę.
Starałem się jak nigdy, a wyszło - jak zawsze :P
-
to ten Tu-204, pamiętasz ?
-
gdyby nie winglet - wyglądałoby jak kłęby dymu z ogromnego pożaru lasu :)
-
dzięki za ++++
-
dzięki za +++
-
dzięki za ++++
-
a nie wiem :)
-
Moich zdjęć tu nie ma za dużo, chyba teraz 1 sztuka, ale są tacy co lubią się pokazywać :)
To jedno, które wkleiłem też się wzięło z naszych wcześniejszych ożywionych dyskusji.
-
dzięki :)
-
Wtedy się nie znaliśmy jeszcze, a Ty podjąłeś się jako jedyny tego trudnego zadania :)
-
nie będę kłamał, że pamiętam... bo nie poznaję po winglecie samolotów :P
Napisałeś - więc wiem, że chodzi o tego Tupolewa-zagadkę.
Starałem się jak nigdy, a wyszło - jak zawsze :P -
to ten Tu-204, pamiętasz ?
-
gdyby nie winglet - wyglądałoby jak kłęby dymu z ogromnego pożaru lasu :)
-
dzięki za ++++
-
dzięki za +++
-
dzięki za ++++
-
a nie wiem :)
-
Moich zdjęć tu nie ma za dużo, chyba teraz 1 sztuka, ale są tacy co lubią się pokazywać :)
To jedno, które wkleiłem też się wzięło z naszych wcześniejszych ożywionych dyskusji. -
dzięki :)