Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2832

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 0:03)
    Wtedy się nie znaliśmy jeszcze, a Ty podjąłeś się jako jedyny tego trudnego zadania :)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.06.2009 0:01)
    nie będę kłamał, że pamiętam... bo nie poznaję po winglecie samolotów :P
    Napisałeś - więc wiem, że chodzi o tego Tupolewa-zagadkę.
    Starałem się jak nigdy, a wyszło - jak zawsze :P
  3. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 23:57)
    to ten Tu-204, pamiętasz ?
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (09.06.2009 23:50)
    gdyby nie winglet - wyglądałoby jak kłęby dymu z ogromnego pożaru lasu :)
  5. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:35)
    dzięki za ++++
  6. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:34)
    dzięki za +++
  7. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 22:34)
    dzięki za ++++
  8. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 20:44)
    a nie wiem :)
  9. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 19:24)
    Moich zdjęć tu nie ma za dużo, chyba teraz 1 sztuka, ale są tacy co lubią się pokazywać :)
    To jedno, które wkleiłem też się wzięło z naszych wcześniejszych ożywionych dyskusji.
  10. voyager747
    voyager747 (09.06.2009 19:22)
    dzięki :)