Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2833
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki wszystkim za +++++
-
łatwo nie było :) zrobiłem w sumie z 5 zdjęć i wybrałem to :) dzięki
-
z przyjemnością:)
-
No właśnie, teraz mamy na to papiery :) Skleroza na starość, sorry :)
-
teraz juz jestesmy:))), zreszta...juz od jakiegos czasu chyba....teraz to oficjalnie
-
"on mu" hm.... a może on jej, albo ona jemu :))))
-
ciekawe czy ktoś zgadnie gdzie to było, e... pewnie nie, bo za trudne :))
dzięki
-
super zdięcie
-
chyba to samo co tamte wcześniejsze :)) dzięki
-
hmmm...a co on mu robi...?
-
dzięki wszystkim za +++++
-
łatwo nie było :) zrobiłem w sumie z 5 zdjęć i wybrałem to :) dzięki
-
z przyjemnością:)
-
No właśnie, teraz mamy na to papiery :) Skleroza na starość, sorry :)
-
teraz juz jestesmy:))), zreszta...juz od jakiegos czasu chyba....teraz to oficjalnie
-
"on mu" hm.... a może on jej, albo ona jemu :))))
-
ciekawe czy ktoś zgadnie gdzie to było, e... pewnie nie, bo za trudne :))
dzięki -
super zdięcie
-
chyba to samo co tamte wcześniejsze :)) dzięki
-
hmmm...a co on mu robi...?
