Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2830
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ja mam gdzieś tę samą tęcze! muszę poszukać :)
-
dzięki za +++
-
Jak na ironię, to jest Airbus Air France, hm...
-
nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
-
Dzieks za ++++++++++++++++++++
-
dzięki za ++
-
tak, to był Norwegian 737
-
dzięki wszystkim za +++++ :)
-
takie były chmurki i promyki :) dzięki
-
kruffeczko - "pająk je biedronkę"? ;) :P
-
ja mam gdzieś tę samą tęcze! muszę poszukać :)
-
dzięki za +++
-
Jak na ironię, to jest Airbus Air France, hm...
-
nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
-
Dzieks za ++++++++++++++++++++
-
dzięki za ++
-
tak, to był Norwegian 737
-
dzięki wszystkim za +++++ :)
-
takie były chmurki i promyki :) dzięki
-
kruffeczko - "pająk je biedronkę"? ;) :P