Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2830

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. karolajnat
    karolajnat (11.06.2009 0:55)
    ja mam gdzieś tę samą tęcze! muszę poszukać :)
  2. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 0:49)
    dzięki za +++
  3. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 23:17)
    Jak na ironię, to jest Airbus Air France, hm...
  4. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 23:10)
    nie ma sprawy, na mnie zawsze można liczyć :)
  5. smyczek1974
    smyczek1974 (10.06.2009 23:02)
    Dzieks za ++++++++++++++++++++
  6. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:43)
    dzięki za ++
  7. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:19)
    tak, to był Norwegian 737
  8. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 21:19)
    dzięki wszystkim za +++++ :)
  9. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 12:21)
    takie były chmurki i promyki :) dzięki
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.06.2009 10:53)
    kruffeczko - "pająk je biedronkę"? ;) :P