Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2834

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 21:23)
    :)) ja raczej nie przepadam :) dzięki
  2. dingo11
    dingo11 (08.06.2009 21:21)
    a szkoda bo w ostrym sosie są pyszne, mniam mniam ...
  3. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 20:06)
    dzięki, ta słabsza i szybko zniknęła :(
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.06.2009 20:04)
    dzięki, też ładna.
  5. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 19:49)
    powinien do Góraszki się wybrać :))
  6. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:46)
    slawannka dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:46)
    slawannka dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:45)
    slawannka dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (08.06.2009 15:44)
    myślisz o czołgu ? :)
  10. dino
    dino (08.06.2009 14:14)
    przy takie ilości gąsienic to już można myśleć o budowie pojazdu gąsienicowego :)))