Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2831

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.06.2009 10:53)
    ten samolot właśnie otrzymał błogosławieństwo ;)
  2. sagnes80
    sagnes80 (10.06.2009 9:33)
    wow, jakie fajne światełko na niego pada :) ładnie się rozeszły te promienie :)
  3. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:12)
    to właśnie zdjęcie jest robione z tarasu
  4. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:12)
    witaj :)) wklejaj więcej zdjęć, w USA macie mnóstwo lotnisk i samolotów :)
  5. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 9:10)
    dzięki za ++
  6. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 8:54)
    Jak dotąd jest, nawet część zdjęć tutaj jest z tarasu.
  7. voyager747
    voyager747 (10.06.2009 8:53)
    taki z filtrem :) dzięki
  8. andremuc71
    andremuc71 (10.06.2009 1:21)
    Samoloty to jednak wdzięczny temat :)
    Dziękuję za plusy.
    Czy na Okęciu jest ciągle taras widokowy?
  9. andremuc71
    andremuc71 (10.06.2009 1:17)
    wygląda jak wypalony papieros :)
  10. andremuc71
    andremuc71 (10.06.2009 1:13)
    w takim razie ja też chciałbym dołączyć do klubu miłośników samolotów :)