Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2831
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ten samolot właśnie otrzymał błogosławieństwo ;)
-
wow, jakie fajne światełko na niego pada :) ładnie się rozeszły te promienie :)
-
to właśnie zdjęcie jest robione z tarasu
-
witaj :)) wklejaj więcej zdjęć, w USA macie mnóstwo lotnisk i samolotów :)
-
dzięki za ++
-
Jak dotąd jest, nawet część zdjęć tutaj jest z tarasu.
-
taki z filtrem :) dzięki
-
Samoloty to jednak wdzięczny temat :)
Dziękuję za plusy.
Czy na Okęciu jest ciągle taras widokowy?
-
wygląda jak wypalony papieros :)
-
w takim razie ja też chciałbym dołączyć do klubu miłośników samolotów :)
-
ten samolot właśnie otrzymał błogosławieństwo ;)
-
wow, jakie fajne światełko na niego pada :) ładnie się rozeszły te promienie :)
-
to właśnie zdjęcie jest robione z tarasu
-
witaj :)) wklejaj więcej zdjęć, w USA macie mnóstwo lotnisk i samolotów :)
-
dzięki za ++
-
Jak dotąd jest, nawet część zdjęć tutaj jest z tarasu.
-
taki z filtrem :) dzięki
-
Samoloty to jednak wdzięczny temat :)
Dziękuję za plusy.
Czy na Okęciu jest ciągle taras widokowy? -
wygląda jak wypalony papieros :)
-
w takim razie ja też chciałbym dołączyć do klubu miłośników samolotów :)