Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2829

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 14:39)
    o tak i mnóstwo tam motylków :)) dzięki
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 14:21)
    Właśnie takie kwiatki lubię :) I łubin kwitnie. Znaczy się - wakacje za pasem :)
  3. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 1:25)
    ja robiłem porządki ze zdjęciami i mniej więcej wiem teraz gdzie co jest :)
  4. dino
    dino (11.06.2009 1:24)
    ja mam kilka porozrzucanych po dyskach i w negatywach - jedna pod Częstochową, jedna przed Chemnitz, coś z Hiszpanii i warszawską też mam - tylko gdzie? :))
  5. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 1:16)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 1:16)
    mam 4 jak dotąd :)
  7. dino
    dino (11.06.2009 1:14)
    łapacz tęcz nam się objawił :)) Sławku masz specjalizację i dobrą lokalizację :))
  8. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 1:07)
    tę samą w Warszawy ?
  9. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 1:04)
    :)) dzieki
  10. karolajnat
    karolajnat (11.06.2009 0:58)
    wow!