Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2829
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
o tak i mnóstwo tam motylków :)) dzięki
-
Właśnie takie kwiatki lubię :) I łubin kwitnie. Znaczy się - wakacje za pasem :)
-
ja robiłem porządki ze zdjęciami i mniej więcej wiem teraz gdzie co jest :)
-
ja mam kilka porozrzucanych po dyskach i w negatywach - jedna pod Częstochową, jedna przed Chemnitz, coś z Hiszpanii i warszawską też mam - tylko gdzie? :))
-
dzięki
-
mam 4 jak dotąd :)
-
łapacz tęcz nam się objawił :)) Sławku masz specjalizację i dobrą lokalizację :))
-
tę samą w Warszawy ?
-
:)) dzieki
-
wow!
-
o tak i mnóstwo tam motylków :)) dzięki
-
Właśnie takie kwiatki lubię :) I łubin kwitnie. Znaczy się - wakacje za pasem :)
-
ja robiłem porządki ze zdjęciami i mniej więcej wiem teraz gdzie co jest :)
-
ja mam kilka porozrzucanych po dyskach i w negatywach - jedna pod Częstochową, jedna przed Chemnitz, coś z Hiszpanii i warszawską też mam - tylko gdzie? :))
-
dzięki
-
mam 4 jak dotąd :)
-
łapacz tęcz nam się objawił :)) Sławku masz specjalizację i dobrą lokalizację :))
-
tę samą w Warszawy ?
-
:)) dzieki
-
wow!