Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2828

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 21:59)
    aaa... zapomniałem o tym posamolotowym świderku :)
  2. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 21:51)
    dzięki, tych akurat było całe mnóstwo :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 21:34)
    niiii. to nie osa. spójrz na głowę (zupełnie inny kształt): oczy (muchowate bardziej niż osowate :P), aparat gębowy. to coś ma ssąco-liżący, osa ma gryząco-liżący, takie wielkie szczęki.
    to coś jest bardziej do muchy podobne niż do osy :) Są zresztą gatunki podobne do os, choć z zupełnie innej "parafii" systematyki owadów.
    Do tego przeszukałem gatunki os żyjące w Polsce i takiego wynalazku nie znalazłem.
    o!
    ;)
  4. dino
    dino (11.06.2009 21:21)
    następny mały potwór :)
  5. edytamalceva
    edytamalceva (11.06.2009 21:13)
    to jest osa ;D (tak mnie sie zdaje)
  6. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 21:02)
    z pewnością :) dzięki
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 19:38)
    to jest...
    ...robalek :D ;)
  8. arnold.layne
    arnold.layne (11.06.2009 18:52)
    Sławku dzięki :)
    Przyznaj się, że najbardziej Ci się te zaparkowane "łunochody" spodobały ;-)))
  9. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 15:07)
    dzięki :)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 15:03)
    od razu widać, że Warszawa ;P
    fajnie zróżnicowane chmurki:) u góry takie pierzaste rozwleczone, przy horyzoncie takie pojedyńcze obłoczkowe baranki :D