Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2828
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
aaa... zapomniałem o tym posamolotowym świderku :)
-
dzięki, tych akurat było całe mnóstwo :)
-
niiii. to nie osa. spójrz na głowę (zupełnie inny kształt): oczy (muchowate bardziej niż osowate :P), aparat gębowy. to coś ma ssąco-liżący, osa ma gryząco-liżący, takie wielkie szczęki.
to coś jest bardziej do muchy podobne niż do osy :) Są zresztą gatunki podobne do os, choć z zupełnie innej "parafii" systematyki owadów.
Do tego przeszukałem gatunki os żyjące w Polsce i takiego wynalazku nie znalazłem.
o!
;)
-
następny mały potwór :)
-
to jest osa ;D (tak mnie sie zdaje)
-
z pewnością :) dzięki
-
to jest...
...robalek :D ;)
-
Sławku dzięki :)
Przyznaj się, że najbardziej Ci się te zaparkowane "łunochody" spodobały ;-)))
-
dzięki :)
-
od razu widać, że Warszawa ;P
fajnie zróżnicowane chmurki:) u góry takie pierzaste rozwleczone, przy horyzoncie takie pojedyńcze obłoczkowe baranki :D
-
aaa... zapomniałem o tym posamolotowym świderku :)
-
dzięki, tych akurat było całe mnóstwo :)
-
niiii. to nie osa. spójrz na głowę (zupełnie inny kształt): oczy (muchowate bardziej niż osowate :P), aparat gębowy. to coś ma ssąco-liżący, osa ma gryząco-liżący, takie wielkie szczęki.
to coś jest bardziej do muchy podobne niż do osy :) Są zresztą gatunki podobne do os, choć z zupełnie innej "parafii" systematyki owadów.
Do tego przeszukałem gatunki os żyjące w Polsce i takiego wynalazku nie znalazłem.
o!
;)
-
następny mały potwór :)
-
to jest osa ;D (tak mnie sie zdaje)
-
z pewnością :) dzięki
-
to jest...
...robalek :D ;) -
Sławku dzięki :)
Przyznaj się, że najbardziej Ci się te zaparkowane "łunochody" spodobały ;-))) -
dzięki :)
-
od razu widać, że Warszawa ;P
fajnie zróżnicowane chmurki:) u góry takie pierzaste rozwleczone, przy horyzoncie takie pojedyńcze obłoczkowe baranki :D