Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2827

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 23:15)
    Ja miałem 5, ale nie mam pojęcia :) U nas w szkole nie było o takich owadach nic :))
  2. edytamalceva
    edytamalceva (11.06.2009 23:14)
    Osa nie osa, wyglada ladnie ;D
  3. edytamalceva
    edytamalceva (11.06.2009 23:13)
    Krzysztof, a co miales z biologii bo po dyskrypcji tego robalka, to tak mnie sie zadaje ze cos bardzo dobrego, albo moze na necie duze siedzisz i szukasz róznych dziwnych rzeczy ;p ;)))
  4. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 22:38)
    :)) dzięki
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 22:23)
    poszli na długość ;P
  6. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 22:23)
    dzięki za ++
  7. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 22:19)
    dzięki za ++
  8. dino
    dino (11.06.2009 22:06)
    na mnie też można liczyć :))
  9. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 22:03)
    :)) a on najważniejszy
  10. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 22:02)
    osa raczej nie, ale nie wiem co to :) dzięki za plusy i komentarze