Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2827
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Ja miałem 5, ale nie mam pojęcia :) U nas w szkole nie było o takich owadach nic :))
-
Osa nie osa, wyglada ladnie ;D
-
Krzysztof, a co miales z biologii bo po dyskrypcji tego robalka, to tak mnie sie zadaje ze cos bardzo dobrego, albo moze na necie duze siedzisz i szukasz róznych dziwnych rzeczy ;p ;)))
-
:)) dzięki
-
poszli na długość ;P
-
dzięki za ++
-
dzięki za ++
-
na mnie też można liczyć :))
-
:)) a on najważniejszy
-
osa raczej nie, ale nie wiem co to :) dzięki za plusy i komentarze
-
Ja miałem 5, ale nie mam pojęcia :) U nas w szkole nie było o takich owadach nic :))
-
Osa nie osa, wyglada ladnie ;D
-
Krzysztof, a co miales z biologii bo po dyskrypcji tego robalka, to tak mnie sie zadaje ze cos bardzo dobrego, albo moze na necie duze siedzisz i szukasz róznych dziwnych rzeczy ;p ;)))
-
:)) dzięki
-
poszli na długość ;P
-
dzięki za ++
-
dzięki za ++
-
na mnie też można liczyć :))
-
:)) a on najważniejszy
-
osa raczej nie, ale nie wiem co to :) dzięki za plusy i komentarze