Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2826
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a ja jestem ciekawa ;p co by nie powiedzec ciekawska, a moze Krzysiek - spec od robali sie dowie :)))
-
spoko, nie ma problemu :)
-
no i poszla sobie, juz sie nie dowiemy...
-
e... niech będzie, że to robal :))
-
dawaj nie wstydz sie ;p
-
:))
-
teraz jest szansa zeby ja zapytac....
-
Kurcze, jeśli jacyś ludzie będą bardzo chcieli, żeby mnie stąd wykurzyć, to niech sobie nie myślą, że to takie łatwe.
Trzeba pamiętać, że inni mogą być bardziej wrażliwi i sporo fajnych ludzi już stąd zniknęło.
Myślę, że trzeba o tym pamiętać, bo znowu będzie tak jak kiedyś.
-
może Atamanka wie, ona lubi te robale, ale tutaj raczej nie zajrzy :(
-
hmm.. jakby to powiedzieć... siostra-biolożka :P do tego lubię wszystko co lata, biega, pełza, pływa, jam ze wsi chłopek- z różnymi zwierzami miałem do czynienia, no i lubię po necie szperać jak mnie coś zaciekawi (a ciekawość świata mam)
..a biologię ostatni raz miałem...w podstawówce :P Nawet nie pamiętam jaka ocena na świadectwie :P
...poza tym spójrz tylko na tego robalka - osy mają podłużne oczy, trójkątną głowę i złośliwe, cięte spojrzenie :P a toto wygląda bardziej na muchę z wytrzeszczonymi ze zdziwienia oczami :P
-
a ja jestem ciekawa ;p co by nie powiedzec ciekawska, a moze Krzysiek - spec od robali sie dowie :)))
-
spoko, nie ma problemu :)
-
no i poszla sobie, juz sie nie dowiemy...
-
e... niech będzie, że to robal :))
-
dawaj nie wstydz sie ;p
-
:))
-
teraz jest szansa zeby ja zapytac....
-
Kurcze, jeśli jacyś ludzie będą bardzo chcieli, żeby mnie stąd wykurzyć, to niech sobie nie myślą, że to takie łatwe.
Trzeba pamiętać, że inni mogą być bardziej wrażliwi i sporo fajnych ludzi już stąd zniknęło.
Myślę, że trzeba o tym pamiętać, bo znowu będzie tak jak kiedyś. -
może Atamanka wie, ona lubi te robale, ale tutaj raczej nie zajrzy :(
-
hmm.. jakby to powiedzieć... siostra-biolożka :P do tego lubię wszystko co lata, biega, pełza, pływa, jam ze wsi chłopek- z różnymi zwierzami miałem do czynienia, no i lubię po necie szperać jak mnie coś zaciekawi (a ciekawość świata mam)
..a biologię ostatni raz miałem...w podstawówce :P Nawet nie pamiętam jaka ocena na świadectwie :P
...poza tym spójrz tylko na tego robalka - osy mają podłużne oczy, trójkątną głowę i złośliwe, cięte spojrzenie :P a toto wygląda bardziej na muchę z wytrzeszczonymi ze zdziwienia oczami :P