Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2826

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. edytamalceva
    edytamalceva (12.06.2009 21:33)
    a ja jestem ciekawa ;p co by nie powiedzec ciekawska, a moze Krzysiek - spec od robali sie dowie :)))
  2. voyager747
    voyager747 (12.06.2009 21:31)
    spoko, nie ma problemu :)
  3. edytamalceva
    edytamalceva (12.06.2009 21:30)
    no i poszla sobie, juz sie nie dowiemy...
  4. voyager747
    voyager747 (12.06.2009 21:28)
    e... niech będzie, że to robal :))
  5. edytamalceva
    edytamalceva (12.06.2009 21:26)
    dawaj nie wstydz sie ;p
  6. voyager747
    voyager747 (12.06.2009 21:25)
    :))
  7. edytamalceva
    edytamalceva (12.06.2009 21:23)
    teraz jest szansa zeby ja zapytac....
  8. voyager747
    voyager747 (12.06.2009 21:06)
    Kurcze, jeśli jacyś ludzie będą bardzo chcieli, żeby mnie stąd wykurzyć, to niech sobie nie myślą, że to takie łatwe.
    Trzeba pamiętać, że inni mogą być bardziej wrażliwi i sporo fajnych ludzi już stąd zniknęło.
    Myślę, że trzeba o tym pamiętać, bo znowu będzie tak jak kiedyś.
  9. voyager747
    voyager747 (11.06.2009 23:24)
    może Atamanka wie, ona lubi te robale, ale tutaj raczej nie zajrzy :(
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (11.06.2009 23:22)
    hmm.. jakby to powiedzieć... siostra-biolożka :P do tego lubię wszystko co lata, biega, pełza, pływa, jam ze wsi chłopek- z różnymi zwierzami miałem do czynienia, no i lubię po necie szperać jak mnie coś zaciekawi (a ciekawość świata mam)
    ..a biologię ostatni raz miałem...w podstawówce :P Nawet nie pamiętam jaka ocena na świadectwie :P

    ...poza tym spójrz tylko na tego robalka - osy mają podłużne oczy, trójkątną głowę i złośliwe, cięte spojrzenie :P a toto wygląda bardziej na muchę z wytrzeszczonymi ze zdziwienia oczami :P