Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2812
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
piękna :) niezłe masz widoki z okna :) mi tęczę przesłaniają wieżowce ;)
-
Iwonko - też mu proponowałem, że skleję.... :)
-
ale wyraźna!
-
U mnie też była taka podwójna! Na moim zdjęciu nie wyszła tak ładnie..
-
Te dziękujące tęcze oczywista ;-)
-
"Nie panimaju" ;-), toż nie ja je za ogonki uchwyciłem, tylko Voyager :-)))
-
:)) tęczy Ci u nas dostatek latoś :))
-
ja na poważnie :)) tylko z pogodą jeszcze trzeba trafić :) tęczę mam średnio co dwa dni, to luz :))
-
bo sobie wykraczesz...
-
Sławciu, nie wykręcaj sie Małym, Mały nie ucieknie, tęcza tak....
-
piękna :) niezłe masz widoki z okna :) mi tęczę przesłaniają wieżowce ;)
-
Iwonko - też mu proponowałem, że skleję.... :)
-
ale wyraźna!
-
U mnie też była taka podwójna! Na moim zdjęciu nie wyszła tak ładnie..
-
Te dziękujące tęcze oczywista ;-)
-
"Nie panimaju" ;-), toż nie ja je za ogonki uchwyciłem, tylko Voyager :-)))
-
:)) tęczy Ci u nas dostatek latoś :))
-
ja na poważnie :)) tylko z pogodą jeszcze trzeba trafić :) tęczę mam średnio co dwa dni, to luz :))
-
bo sobie wykraczesz...
-
Sławciu, nie wykręcaj sie Małym, Mały nie ucieknie, tęcza tak....