Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2812

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (17.06.2009 8:37)
    piękna :) niezłe masz widoki z okna :) mi tęczę przesłaniają wieżowce ;)
  2. dino
    dino (17.06.2009 1:02)
    Iwonko - też mu proponowałem, że skleję.... :)
  3. tusiaiwojtek
    tusiaiwojtek (17.06.2009 0:57)
    ale wyraźna!
  4. tusiaiwojtek
    tusiaiwojtek (17.06.2009 0:55)
    U mnie też była taka podwójna! Na moim zdjęciu nie wyszła tak ładnie..
  5. arnold.layne
    arnold.layne (17.06.2009 0:25)
    Te dziękujące tęcze oczywista ;-)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (17.06.2009 0:25)
    "Nie panimaju" ;-), toż nie ja je za ogonki uchwyciłem, tylko Voyager :-)))
  7. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:53)
    :)) tęczy Ci u nas dostatek latoś :))
  8. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:52)
    ja na poważnie :)) tylko z pogodą jeszcze trzeba trafić :) tęczę mam średnio co dwa dni, to luz :))
  9. iwonka55h
    iwonka55h (16.06.2009 23:50)
    bo sobie wykraczesz...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (16.06.2009 23:50)
    Sławciu, nie wykręcaj sie Małym, Mały nie ucieknie, tęcza tak....