Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2811
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
3.
-
nieeee... na pewno ta chorągiewka nie oznacza "tu nie płynąć"... prędzej zobaczy się skały niż tę chorągiewkę. Nie wiem jak na Bahli, ale u nas takimi chorągiewkami oznaczane są rozciągnięte sieci rybackie.
-
13 +
-
nagietek.
-
dino (17.06.2009 1:02) 0 + - + -
Iwonko - też mu proponowałem, że skleję.... :)
no właśnie widziałam na drugim końcu tęczy, tylko, żeby Sławcio nas posłuchał...
-
Tak piękna i nieosiągalna ale maca z daleka widac:-)) Odcień nieba w moim ulubionym odcieniu błękitu
-
genialna!
-
Super, że ją złapałeś w obiektyw, ja jechałam Trasą Łazienkowską i normalnie, byłabym zrobiła karambol totalny, bo się gapiłam - w prawo tęcza, w lewo tęcza, potem zjeżdżając na Wisłostradę, na łuku po prostu w tą tęczę wjeżdżałam, chciałam się zatrzymać bo tak było ładnie, a te głupki z tyłu trąbiły, nie mają ludzie pojęcia o hierarchii wartości:)... A jakby tak przeskoczyć barierkę i pojechać w tęczę, ale by było:)
-
dzięki, może następna :)
-
dzięki :))
-
3.
-
nieeee... na pewno ta chorągiewka nie oznacza "tu nie płynąć"... prędzej zobaczy się skały niż tę chorągiewkę. Nie wiem jak na Bahli, ale u nas takimi chorągiewkami oznaczane są rozciągnięte sieci rybackie.
-
13 +
-
nagietek.
-
dino (17.06.2009 1:02) 0 + - + -
Iwonko - też mu proponowałem, że skleję.... :)
no właśnie widziałam na drugim końcu tęczy, tylko, żeby Sławcio nas posłuchał... -
Tak piękna i nieosiągalna ale maca z daleka widac:-)) Odcień nieba w moim ulubionym odcieniu błękitu
-
genialna!
-
Super, że ją złapałeś w obiektyw, ja jechałam Trasą Łazienkowską i normalnie, byłabym zrobiła karambol totalny, bo się gapiłam - w prawo tęcza, w lewo tęcza, potem zjeżdżając na Wisłostradę, na łuku po prostu w tą tęczę wjeżdżałam, chciałam się zatrzymać bo tak było ładnie, a te głupki z tyłu trąbiły, nie mają ludzie pojęcia o hierarchii wartości:)... A jakby tak przeskoczyć barierkę i pojechać w tęczę, ale by było:)
-
dzięki, może następna :)
-
dzięki :))