Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2811

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 12:52)
    3.
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (17.06.2009 22:50)
    nieeee... na pewno ta chorągiewka nie oznacza "tu nie płynąć"... prędzej zobaczy się skały niż tę chorągiewkę. Nie wiem jak na Bahli, ale u nas takimi chorągiewkami oznaczane są rozciągnięte sieci rybackie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (17.06.2009 22:42)
    13 +
  4. iwonka55h
    iwonka55h (17.06.2009 22:37)
    nagietek.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (17.06.2009 22:22)
    dino (17.06.2009 1:02) 0 + - + -
    Iwonko - też mu proponowałem, że skleję.... :)

    no właśnie widziałam na drugim końcu tęczy, tylko, żeby Sławcio nas posłuchał...
  6. freemarti
    freemarti (17.06.2009 22:05)
    Tak piękna i nieosiągalna ale maca z daleka widac:-)) Odcień nieba w moim ulubionym odcieniu błękitu
  7. slawannka
    slawannka (17.06.2009 9:41)
    genialna!
  8. slawannka
    slawannka (17.06.2009 9:38)
    Super, że ją złapałeś w obiektyw, ja jechałam Trasą Łazienkowską i normalnie, byłabym zrobiła karambol totalny, bo się gapiłam - w prawo tęcza, w lewo tęcza, potem zjeżdżając na Wisłostradę, na łuku po prostu w tą tęczę wjeżdżałam, chciałam się zatrzymać bo tak było ładnie, a te głupki z tyłu trąbiły, nie mają ludzie pojęcia o hierarchii wartości:)... A jakby tak przeskoczyć barierkę i pojechać w tęczę, ale by było:)
  9. voyager747
    voyager747 (17.06.2009 9:22)
    dzięki, może następna :)
  10. voyager747
    voyager747 (17.06.2009 9:21)
    dzięki :))