Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2813

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:44)
    Iwonka zapraszam na balkon :)
  2. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:42)
    he he :)
  3. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:40)
    nie miałem więcej czasu, bo mały mi nie pozwalał :)
  4. dino
    dino (16.06.2009 23:22)
    pisałem przecież, że miałeś więcej czasu - spróbuj następnym razem kilka klatek - pomogę Ci skleić,

    tak to już bywa, że najlepsze zdjęcia się robi w porze jedzenia, albo jak inni pracują.... :)
  5. iwonka55h
    iwonka55h (16.06.2009 23:14)
    Sławku, tylko zrób te kilka klatek, to ja Ci skleję. Ten widok z Twojego okna to się normalnie marnuje....
  6. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:03)
    he he, dzięki :)
  7. iwonka55h
    iwonka55h (16.06.2009 23:02)
    ale rasowa....
  8. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 23:02)
    nie mam góry :)
  9. iwonka55h
    iwonka55h (16.06.2009 23:01)
    fajna jest, może doklej do tamtego końca i będzie całość....
  10. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 22:57)
    to kitowy i tani sprzęt :)