Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2814
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
ale aberracje ma ten Twój obiektyw .... :))))
-
chyba bardziej malowniczy niż początek :)
-
ale ja nie umiem sklejać :) wkleiłem teraz drugi koniec :)
Dzięki
-
no ładna ta tęcza !
-
miałeś Sławku czas na trzy, cztery klatki :)))
byłaby cała...
.
-
dzięki za ++
-
Dzięki, to jest teraz tak z tą pogodą, pada a za chwilę wychodzi słońce i te tęcze na potęgę się tworzą i ciągle w tym samym miejscu.
Dzisiaj znowu była pięknie zamknięta, cała i jakieś 10 minut.
-
a o tęczy z proszku było tutaj:
http://kolumber.pl/photos/show/79926
-
czy to ta tęcza z proszku? :-)
-
ale aberracje ma ten Twój obiektyw .... :))))
-
chyba bardziej malowniczy niż początek :)
-
ale ja nie umiem sklejać :) wkleiłem teraz drugi koniec :)
Dzięki -
no ładna ta tęcza !
-
miałeś Sławku czas na trzy, cztery klatki :)))
byłaby cała...
. -
dzięki za ++
-
Dzięki, to jest teraz tak z tą pogodą, pada a za chwilę wychodzi słońce i te tęcze na potęgę się tworzą i ciągle w tym samym miejscu.
Dzisiaj znowu była pięknie zamknięta, cała i jakieś 10 minut. -
a o tęczy z proszku było tutaj:
http://kolumber.pl/photos/show/79926 -
czy to ta tęcza z proszku? :-)
Dzięki za ++