Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2814

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 22:49)
    dzisiaj się ładnie sklonowała :) trochę przy pomniejszaniu mi się niebo psuje, takie niejednolite się robi, nie potrafię tego ładniej zrobić.
    Dzięki za ++
  2. dino
    dino (16.06.2009 22:48)
    ale aberracje ma ten Twój obiektyw .... :))))
  3. dino
    dino (16.06.2009 22:48)
    chyba bardziej malowniczy niż początek :)
  4. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 22:46)
    ale ja nie umiem sklejać :) wkleiłem teraz drugi koniec :)
    Dzięki
  5. dingo11
    dingo11 (16.06.2009 22:21)
    no ładna ta tęcza !
  6. dino
    dino (16.06.2009 22:18)
    miałeś Sławku czas na trzy, cztery klatki :)))

    byłaby cała...

    .
  7. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 22:15)
    dzięki za ++
  8. voyager747
    voyager747 (16.06.2009 22:13)
    Dzięki, to jest teraz tak z tą pogodą, pada a za chwilę wychodzi słońce i te tęcze na potęgę się tworzą i ciągle w tym samym miejscu.
    Dzisiaj znowu była pięknie zamknięta, cała i jakieś 10 minut.
  9. saltus
    saltus (16.06.2009 22:03)
    a o tęczy z proszku było tutaj:
    http://kolumber.pl/photos/show/79926
  10. saltus
    saltus (16.06.2009 21:50)
    czy to ta tęcza z proszku? :-)