Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2810

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. dingo11
    dingo11 (19.06.2009 16:27)
    Sławku, przeczytaj maila :)
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (19.06.2009 11:31)
    Aaa, to Ty wakacje juz uskuteczniasz : )

    Zazdraszczam ; ) Ale pozytywnie : )

    Moze jakies okna tam maja ; ) ?
    I krajobrazy kolorowe tez poprosze ; )

    Wspanialych wakacji, Voyu, dla calej Twojej Rodzinki !


    : )
  3. dino
    dino (18.06.2009 22:57)
    Sławku - udanych wakacji - mam nadzieję, że dobrze dotarliście na miejsce :)

    Wracaj! bo pusto bez Ciebie...
  4. bobi178
    bobi178 (18.06.2009 20:56)
    swietne te zdjecia z tecza!
  5. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 13:25)
    piekne...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 13:21)
    ekstra sloneczko.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 13:20)
    pina fota
  8. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 13:16)
    powialo Nujorkiem
  9. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 13:13)
    a dziewczynki????
  10. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2009 12:59)
    a na przyczepce to benzynka czy browary...?