Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2810
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Sławku, przeczytaj maila :)
-
Aaa, to Ty wakacje juz uskuteczniasz : )
Zazdraszczam ; ) Ale pozytywnie : )
Moze jakies okna tam maja ; ) ?
I krajobrazy kolorowe tez poprosze ; )
Wspanialych wakacji, Voyu, dla calej Twojej Rodzinki !
: )
-
Sławku - udanych wakacji - mam nadzieję, że dobrze dotarliście na miejsce :)
Wracaj! bo pusto bez Ciebie...
-
swietne te zdjecia z tecza!
-
piekne...
-
ekstra sloneczko.
-
pina fota
-
powialo Nujorkiem
-
a dziewczynki????
-
a na przyczepce to benzynka czy browary...?
-
Sławku, przeczytaj maila :)
-
Aaa, to Ty wakacje juz uskuteczniasz : )
Zazdraszczam ; ) Ale pozytywnie : )
Moze jakies okna tam maja ; ) ?
I krajobrazy kolorowe tez poprosze ; )
Wspanialych wakacji, Voyu, dla calej Twojej Rodzinki !
: ) -
Sławku - udanych wakacji - mam nadzieję, że dobrze dotarliście na miejsce :)
Wracaj! bo pusto bez Ciebie... -
swietne te zdjecia z tecza!
-
piekne...
-
ekstra sloneczko.
-
pina fota
-
powialo Nujorkiem
-
a dziewczynki????
-
a na przyczepce to benzynka czy browary...?