Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2806
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki
-
śliczniście :)
-
hi hi pierwszy!
piękne Sławku ruinki :)
-
dzięki :) Słońce było dość ostre, filtr polaryzacyjny zrobił swoje :)
-
ladnie wyglada na tle nieba super kontrast
-
Mimbla, okna mam, ale takie bez szyb, to nie wiem czy się nadadzą :)
Dzięki Sylwek, że byłeś na straży :)
Zaraz coś wrzucę na zachętę :)
-
nadrabiałem, denuncjowałem, szydziłem, itp..... więcej grzechów nie pamiętam.... :))))
-
Voy !
Milo widziec : )
p.s.
okna masz ? ; )))
-
A Sylwek nie nadrabiał za mnie nic ? :)
-
:)) dzięki
-
dzięki
-
śliczniście :)
-
hi hi pierwszy!
piękne Sławku ruinki :) -
dzięki :) Słońce było dość ostre, filtr polaryzacyjny zrobił swoje :)
-
ladnie wyglada na tle nieba super kontrast
-
Mimbla, okna mam, ale takie bez szyb, to nie wiem czy się nadadzą :)
Dzięki Sylwek, że byłeś na straży :)
Zaraz coś wrzucę na zachętę :) -
nadrabiałem, denuncjowałem, szydziłem, itp..... więcej grzechów nie pamiętam.... :))))
-
Voy !
Milo widziec : )
p.s.
okna masz ? ; ))) -
A Sylwek nie nadrabiał za mnie nic ? :)
-
:)) dzięki