Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2806

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 17:37)
    dzięki
  2. dino
    dino (24.06.2009 17:34)
    śliczniście :)
  3. dino
    dino (24.06.2009 17:33)
    hi hi pierwszy!
    piękne Sławku ruinki :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 17:30)
    dzięki :) Słońce było dość ostre, filtr polaryzacyjny zrobił swoje :)
  5. jurek19511
    jurek19511 (24.06.2009 17:27)
    ladnie wyglada na tle nieba super kontrast
  6. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 17:17)
    Mimbla, okna mam, ale takie bez szyb, to nie wiem czy się nadadzą :)
    Dzięki Sylwek, że byłeś na straży :)
    Zaraz coś wrzucę na zachętę :)
  7. dino
    dino (24.06.2009 16:53)
    nadrabiałem, denuncjowałem, szydziłem, itp..... więcej grzechów nie pamiętam.... :))))
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 16:48)
    Voy !
    Milo widziec : )



    p.s.
    okna masz ? ; )))
  9. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:46)
    A Sylwek nie nadrabiał za mnie nic ? :)
  10. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:45)
    :)) dzięki