Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2805

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 20:03)
    dzięki, będzie więcej :)
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:02)
    Wspanialosci ,Voyu ...
  3. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 20:01)
    przeleciał obok mnie, a ja za nim i czekałem aż usiądzie :)
  4. edytamalceva
    edytamalceva (24.06.2009 19:59)
    ale robal ;p
  5. edytamalceva
    edytamalceva (24.06.2009 19:58)
    ..to jest super!!!
  6. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 19:58)
    Dzięki, to tylko tydzień :)
  7. edytamalceva
    edytamalceva (24.06.2009 19:56)
    ...ja czwarta ;p i miejmy nadzieje nie ostatnia...

    ..to juz wszystko jasne gdzie zes sie podziewal ;D
  8. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 19:48)
    Mam nadzieję, że to nie koniec. Side jest fajne, lubię to miejsce. Pierwszy raz byliśmy tam w 2000 roku i teraz drugi raz.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 19:44)
    ja byłam 3.
  10. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 17:37)
    dzięki :) To właśnie tam lubię, ruinki są wszędzie :)