Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2805
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki, będzie więcej :)
-
Wspanialosci ,Voyu ...
-
przeleciał obok mnie, a ja za nim i czekałem aż usiądzie :)
-
ale robal ;p
-
..to jest super!!!
-
Dzięki, to tylko tydzień :)
-
...ja czwarta ;p i miejmy nadzieje nie ostatnia...
..to juz wszystko jasne gdzie zes sie podziewal ;D
-
Mam nadzieję, że to nie koniec. Side jest fajne, lubię to miejsce. Pierwszy raz byliśmy tam w 2000 roku i teraz drugi raz.
-
ja byłam 3.
-
dzięki :) To właśnie tam lubię, ruinki są wszędzie :)
-
dzięki, będzie więcej :)
-
Wspanialosci ,Voyu ...
-
przeleciał obok mnie, a ja za nim i czekałem aż usiądzie :)
-
ale robal ;p
-
..to jest super!!!
-
Dzięki, to tylko tydzień :)
-
...ja czwarta ;p i miejmy nadzieje nie ostatnia...
..to juz wszystko jasne gdzie zes sie podziewal ;D -
Mam nadzieję, że to nie koniec. Side jest fajne, lubię to miejsce. Pierwszy raz byliśmy tam w 2000 roku i teraz drugi raz.
-
ja byłam 3.
-
dzięki :) To właśnie tam lubię, ruinki są wszędzie :)