Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2807

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:45)
    dokładnie :)
  2. dino
    dino (24.06.2009 16:37)
    widać samochodzik na drodze tak dla porównania :))
  3. dino
    dino (24.06.2009 16:36)
    ooo! i na coś się Twój wyjazd przydał, wcześniej przegapiłem :))
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 16:31)
    ja jestem w grupie tych co się cieszą....
    fajnie, że znowu jesteś, bo te datowniki i krzywe horyzonty pytały o Ciebie...
    no i czekamy na fotki...
  5. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:28)
    chyba na piwo raczej :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:27)
    :)) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:26)
    dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:26)
    leonka7 dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:24)
    :)) dzięki, miejscowi :)
  10. dino
    dino (24.06.2009 16:18)
    a może on na gas jest ?? :))