Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2804

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 20:42)
    może Krzychu wyszuka co to :)
  2. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 20:27)
    one bardzo ciężkie :)) dzięki
  3. edytamalceva
    edytamalceva (24.06.2009 20:27)
    ;D
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:24)
    Bardzo ciekawe detale przywiozles : )
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:16)
    ...taki artystyczny nielad... ; )
  6. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 20:16)
    Ale sporo jest naszego małego na plaży, na basenie itp. :) Część słabszych pewnie nie wkleję.
  7. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:15)
    Czekam,czekam cierpliwie ; )

    W koncu 600 zdjec przywiezliscie z wycieczki... : )
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:13)
    Voyu drogi,czy to niebo to naprawde takie niebieskie tam jest ?
  9. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:12)
    ...jak to nie wiesz jaki ? ...turecki ; )
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (24.06.2009 20:05)
    "Mimbla, okna mam, ale takie bez szyb, to nie wiem czy się nadadzą :) "

    Cudownie sie nadaja !