Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2808

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:16)
    Już jestem :) Nie wszyscy się pewnie cieszą, ale przynajmniej parę osób mam nadzieję :)
    Mam 600 zdjęć :)
  2. dino
    dino (24.06.2009 16:16)
    wypasiona, że tak powiem :))))
  3. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:10)
    dzięki :)
  4. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:07)
    ano było ładnie, rzadko takie są chmurki fajne :)
  5. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:06)
    :))
  6. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:03)
    dziewczynek nie było, ale już są, dzięki :))
  7. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 16:01)
    sam nie wiem, ale raczej browar :)
  8. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 15:55)
    sporo jak na małpkę :))
  9. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 15:54)
    dzięki za info i + :)
  10. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 15:52)
    dzięki, w tym roku tęczy u nas dostatek przy tej pogodzie :)