Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2808
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
wypasiona, że tak powiem :))))
-
dzięki :)
-
ano było ładnie, rzadko takie są chmurki fajne :)
-
:))
-
dziewczynek nie było, ale już są, dzięki :))
-
sam nie wiem, ale raczej browar :)
-
sporo jak na małpkę :))
-
dzięki za info i + :)
-
dzięki, w tym roku tęczy u nas dostatek przy tej pogodzie :)
-
wypasiona, że tak powiem :))))
-
dzięki :)
-
ano było ładnie, rzadko takie są chmurki fajne :)
-
:))
-
dziewczynek nie było, ale już są, dzięki :))
-
sam nie wiem, ale raczej browar :)
-
sporo jak na małpkę :))
-
dzięki za info i + :)
-
dzięki, w tym roku tęczy u nas dostatek przy tej pogodzie :)
Mam 600 zdjęć :)