Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2803

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 22:58)
    a nie mówiłem, że w dół spada?? ;P
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 22:58)
    no jak to - ma spadek :) spójrzcie tylko: w dół spada :)
  3. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 22:58)
    No właśnie sprawdzałem stare zdjęcia z 2000 roku i okazuje się, że trochę się tam zmieniło. Teraz było dużo więcej wody i część starych suchych terenów została zalana. Tam po prawej jest restauracja,
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 22:56)
    a to.. co to za kamyczki, Sławku? ;)
  5. renataglin
    renataglin (24.06.2009 22:53)
    słońce, błękitne niebo, lazurowa spieniona woda - rewelacja :)))
  6. milanello80
    milanello80 (24.06.2009 22:53)
    tu już bardziej :)
  7. milanello80
    milanello80 (24.06.2009 22:53)
    Voyagerku, coś ten wodospad bez spadowy :)
  8. renataglin
    renataglin (24.06.2009 22:52)
    wygląda jak powódź :))
  9. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 22:13)
    może to przez filtr polaryzacyjny trochę :)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 20:59)
    o tak :D