Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2802

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 23:04)
    mówiłeś Kuniu, mówiłeś...
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:04)
    i nie płaciłeś za nadbagaż? ;)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:02)
    mnie to przypomina lokacje z gry Tomb Raider ;)
  4. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:02)
    a to są fragmenty przy bramie do miasta Krzysiu :)
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:01)
    pomyśleć, że kiedyś ludzie dawali sobie radę bez skomplikowanych układów nagłaśniających, scenografii itd... :)
  6. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:00)
    tamten kadr jest z kolei od tego na lewo :))
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:00)
    prawie jak olsztyński Teatr im. S. Jaracza ;)
  8. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 22:59)
    woda zimna w rzece :) dzięki
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 22:59)
    jakby tak postawił maszt i kawałek żagielka.... ;) :P
  10. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 22:58)
    Ten właściwy wodospad jest od tego kadru na prawo, za restauracją :))
    dzięki za plusy