Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2801
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
a to marmury różne, warte majątek :)
-
zaraz wkleję zdjęcie ze środka dla wyjaśnienia :)
-
ale ale ;) ja nie używałem żadnych filrtów przy pstrykaniu żagli Viki, a niebo też takie pięknie niebieskie :D
-
pochował po kieszeniach...
-
biedna ta głowa...
-
i w dodatku stoi tyle lat.
-
lol.... ;D
-
tam cały czas się odbywają przedstawienia, teraz opery "Carmen", "Aida", "Tosca" i inne.
-
a który Ty tam jesteś na tej łódce?, przepraszam pontoniku...
-
w końcu woooodaaaa!! :D
-
a to marmury różne, warte majątek :)
-
zaraz wkleję zdjęcie ze środka dla wyjaśnienia :)
-
ale ale ;) ja nie używałem żadnych filrtów przy pstrykaniu żagli Viki, a niebo też takie pięknie niebieskie :D
-
pochował po kieszeniach...
-
biedna ta głowa...
-
i w dodatku stoi tyle lat.
-
lol.... ;D
-
tam cały czas się odbywają przedstawienia, teraz opery "Carmen", "Aida", "Tosca" i inne.
-
a który Ty tam jesteś na tej łódce?, przepraszam pontoniku...
-
w końcu woooodaaaa!! :D