Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2801

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:10)
    a to marmury różne, warte majątek :)
  2. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:09)
    zaraz wkleję zdjęcie ze środka dla wyjaśnienia :)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:09)
    ale ale ;) ja nie używałem żadnych filrtów przy pstrykaniu żagli Viki, a niebo też takie pięknie niebieskie :D
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 23:08)
    pochował po kieszeniach...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 23:08)
    biedna ta głowa...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 23:07)
    i w dodatku stoi tyle lat.
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:05)
    lol.... ;D
  8. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:05)
    tam cały czas się odbywają przedstawienia, teraz opery "Carmen", "Aida", "Tosca" i inne.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2009 23:05)
    a który Ty tam jesteś na tej łódce?, przepraszam pontoniku...
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (24.06.2009 23:04)
    w końcu woooodaaaa!! :D