Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2797

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 17:43)
    w prognozie na jakiś dzień podawali 41 :)
  2. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (25.06.2009 16:24)
    ile stopni było?
  3. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 16:22)
    :))
  4. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 16:17)
    kurcze, tu widać trochę moje plamy dwie okropne :(
  5. pt.janicki
    pt.janicki (25.06.2009 16:16)
    Dlaczego Turcja jeszcze nie jest w Unii? Chciało by się na dowód osobisty..., to takie marzenie z czasów PRLu...
  6. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 16:15)
    dzięki :)
  7. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 16:12)
    można łazić do woli, tylko upał trochę przeszkadzał :)
  8. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (25.06.2009 14:31)
    to jest wodospad tylko Sławek horyzont wyprostował:DDDDD
  9. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (25.06.2009 14:24)
    ecchh pobuszowałby po takich ruinach:))
  10. marcinjmackowicz
    marcinjmackowicz (25.06.2009 14:20)
    Sławku , dzięki za odwiedziny i +++))) i miło gościć u Ciebie..bo zdjecia z Turcji super:)))