Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2795

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (25.06.2009 20:50)
    i znów się cieplej na Kolumberze zrobiło :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 20:48)
    za to są stare , bo mają ponad 1800 lat , dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 20:47)
    :)) dzięki, starałem się, był malutki
  4. dino
    dino (25.06.2009 20:42)
    ładnie go odseparowałeś od tła :)
  5. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 20:41)
    chyba tak, tam całe poletka były z różnymi roślinkami
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (25.06.2009 20:41)
    ; )
  7. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 20:33)
    :)) sporo tego mam :) Na początek ruinki, morze dla Kunia, dla Ciebie jakieś okna bez szyb, nawet mam sklepienie dla City, ale słabe bo z kamieni :)
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (25.06.2009 20:29)
    ; ) ...podpis pod zdjeciem ; )
  9. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (25.06.2009 20:27)
    ...a na pierwszym planie malenka winorosl ?
  10. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (25.06.2009 20:26)
    Podobny troszke do szarotki polskiej...