Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2795
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
i znów się cieplej na Kolumberze zrobiło :)
-
za to są stare , bo mają ponad 1800 lat , dzięki
-
:)) dzięki, starałem się, był malutki
-
ładnie go odseparowałeś od tła :)
-
chyba tak, tam całe poletka były z różnymi roślinkami
-
; )
-
:)) sporo tego mam :) Na początek ruinki, morze dla Kunia, dla Ciebie jakieś okna bez szyb, nawet mam sklepienie dla City, ale słabe bo z kamieni :)
-
; ) ...podpis pod zdjeciem ; )
-
...a na pierwszym planie malenka winorosl ?
-
Podobny troszke do szarotki polskiej...
-
i znów się cieplej na Kolumberze zrobiło :)
-
za to są stare , bo mają ponad 1800 lat , dzięki
-
:)) dzięki, starałem się, był malutki
-
ładnie go odseparowałeś od tła :)
-
chyba tak, tam całe poletka były z różnymi roślinkami
-
; )
-
:)) sporo tego mam :) Na początek ruinki, morze dla Kunia, dla Ciebie jakieś okna bez szyb, nawet mam sklepienie dla City, ale słabe bo z kamieni :)
-
; ) ...podpis pod zdjeciem ; )
-
...a na pierwszym planie malenka winorosl ?
-
Podobny troszke do szarotki polskiej...