Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2796
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Ja od niedawna uczę się mojego aparatu. Wciąż się gubię ale próbuję :) Też myślałam że to trudne i też wystraszyłam się grubej instrukcji :) znacznie przyjemniejsze są do czytania relacje na kolumberze ;) ale nie zwlekaj tylko umawiaj się z Sylwkiem po urlopie :) jedna godzinka ze świetnym nauczycielem i od razu będziesz wiedział o co chodzi...przynajmniej w tym początkowym zakresie :)
-
:)) za trudne he he, może Sylwek mi pomoże :)
-
to jak ty takie zdjęcia robisz na tematycznych, to jak odkryjesz zabawę chociażby z przesłoną to tu wszyscy padniemy z wrażenia....
-
Nie, ja wszystko robię na tematycznych, nie znam się na tych manualach, a instrukcja taka gruba :))
-
tak, mam go zawsze i nie zdejmuję, chociaż czasami trzeba :)
-
a z polarkiem robiłeś?
-
no prosze, widzę, że jak się chce to można komuś fajnie i ciekawie doradzić. I w dodatku jeszcze inni skorzystają. Mam nadzieję, Marku, że dalej będziesz z nami w ten sposób rozmawiał.
Sławku, a próbowałeś pobawić się głębią ostrości i przesłoną? To by Ci się przydało przy zdjęciach Twoich kwiatków.
Ja póki co w RAW-ach nie robię, bo i tak nie umiem tego potem obrobić, mam nadzieję, że gdzieś za rok do tego dorosnę. Na razie dorosłam do filtru szarego połówkowego i polara.
-
dzięki za plusy
-
żagielek nie potrzebny Krzysiu :) nurt wystarczy :)
-
a wiza podrożała, bo teraz jest 15euro, we wrześniu płaciłem jeszcze 10 euro.
-
Ja od niedawna uczę się mojego aparatu. Wciąż się gubię ale próbuję :) Też myślałam że to trudne i też wystraszyłam się grubej instrukcji :) znacznie przyjemniejsze są do czytania relacje na kolumberze ;) ale nie zwlekaj tylko umawiaj się z Sylwkiem po urlopie :) jedna godzinka ze świetnym nauczycielem i od razu będziesz wiedział o co chodzi...przynajmniej w tym początkowym zakresie :)
-
:)) za trudne he he, może Sylwek mi pomoże :)
-
to jak ty takie zdjęcia robisz na tematycznych, to jak odkryjesz zabawę chociażby z przesłoną to tu wszyscy padniemy z wrażenia....
-
Nie, ja wszystko robię na tematycznych, nie znam się na tych manualach, a instrukcja taka gruba :))
-
tak, mam go zawsze i nie zdejmuję, chociaż czasami trzeba :)
-
a z polarkiem robiłeś?
-
no prosze, widzę, że jak się chce to można komuś fajnie i ciekawie doradzić. I w dodatku jeszcze inni skorzystają. Mam nadzieję, Marku, że dalej będziesz z nami w ten sposób rozmawiał.
Sławku, a próbowałeś pobawić się głębią ostrości i przesłoną? To by Ci się przydało przy zdjęciach Twoich kwiatków.
Ja póki co w RAW-ach nie robię, bo i tak nie umiem tego potem obrobić, mam nadzieję, że gdzieś za rok do tego dorosnę. Na razie dorosłam do filtru szarego połówkowego i polara. -
dzięki za plusy
-
żagielek nie potrzebny Krzysiu :) nurt wystarczy :)
-
a wiza podrożała, bo teraz jest 15euro, we wrześniu płaciłem jeszcze 10 euro.