Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2796

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (25.06.2009 20:16)
    Ja od niedawna uczę się mojego aparatu. Wciąż się gubię ale próbuję :) Też myślałam że to trudne i też wystraszyłam się grubej instrukcji :) znacznie przyjemniejsze są do czytania relacje na kolumberze ;) ale nie zwlekaj tylko umawiaj się z Sylwkiem po urlopie :) jedna godzinka ze świetnym nauczycielem i od razu będziesz wiedział o co chodzi...przynajmniej w tym początkowym zakresie :)
  2. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 20:10)
    :)) za trudne he he, może Sylwek mi pomoże :)
  3. sagnes80
    sagnes80 (25.06.2009 20:08)
    to jak ty takie zdjęcia robisz na tematycznych, to jak odkryjesz zabawę chociażby z przesłoną to tu wszyscy padniemy z wrażenia....
  4. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 19:58)
    Nie, ja wszystko robię na tematycznych, nie znam się na tych manualach, a instrukcja taka gruba :))
  5. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 19:56)
    tak, mam go zawsze i nie zdejmuję, chociaż czasami trzeba :)
  6. iwonka55h
    iwonka55h (25.06.2009 19:49)
    a z polarkiem robiłeś?
  7. iwonka55h
    iwonka55h (25.06.2009 19:41)
    no prosze, widzę, że jak się chce to można komuś fajnie i ciekawie doradzić. I w dodatku jeszcze inni skorzystają. Mam nadzieję, Marku, że dalej będziesz z nami w ten sposób rozmawiał.
    Sławku, a próbowałeś pobawić się głębią ostrości i przesłoną? To by Ci się przydało przy zdjęciach Twoich kwiatków.
    Ja póki co w RAW-ach nie robię, bo i tak nie umiem tego potem obrobić, mam nadzieję, że gdzieś za rok do tego dorosnę. Na razie dorosłam do filtru szarego połówkowego i polara.
  8. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 17:50)
    dzięki za plusy
  9. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 17:48)
    żagielek nie potrzebny Krzysiu :) nurt wystarczy :)
  10. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 17:44)
    a wiza podrożała, bo teraz jest 15euro, we wrześniu płaciłem jeszcze 10 euro.