Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2799

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.06.2009 1:49)
    niczym smerf Sknerus: jak ja nie cierpię upałów!
    :P
  2. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 1:29)
    :) to spory kawałek trzeba było przejść, a upał okropny :)
  3. city_hopper
    city_hopper (25.06.2009 1:28)
    Skamieniała ofiara ;-)
  4. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 1:28)
    dzięki :)
  5. city_hopper
    city_hopper (25.06.2009 1:27)
    Fajny kapitel ...
  6. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 0:43)
    :))
  7. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 0:41)
    :)) Tomb Rider to nie w Kambodży ?
  8. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:55)
    a to nie są kolumny ? :)
  9. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:48)
    Krzychu, to może kiedyś będziesz miał :) Mogłem jeszcze 220 pstryknąć, tyle miejsca mi zostało na karcie, ale ja nie pstrykam jak japoński turysta :)) Proporcje też są zachowane, bo zdjęć małego mam może z 30 :) Jest też trochę samolotowych, z lotu, lotniska itp.
  10. voyager747
    voyager747 (24.06.2009 23:28)
    no tak, a ja zacząłem od kamyków :)