Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2799
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
:) to spory kawałek trzeba było przejść, a upał okropny :)
-
Skamieniała ofiara ;-)
-
dzięki :)
-
Fajny kapitel ...
-
:))
-
:)) Tomb Rider to nie w Kambodży ?
-
a to nie są kolumny ? :)
-
Krzychu, to może kiedyś będziesz miał :) Mogłem jeszcze 220 pstryknąć, tyle miejsca mi zostało na karcie, ale ja nie pstrykam jak japoński turysta :)) Proporcje też są zachowane, bo zdjęć małego mam może z 30 :) Jest też trochę samolotowych, z lotu, lotniska itp.
-
no tak, a ja zacząłem od kamyków :)
-
:) to spory kawałek trzeba było przejść, a upał okropny :)
-
Skamieniała ofiara ;-)
-
dzięki :)
-
Fajny kapitel ...
-
:))
-
:)) Tomb Rider to nie w Kambodży ?
-
a to nie są kolumny ? :)
-
Krzychu, to może kiedyś będziesz miał :) Mogłem jeszcze 220 pstryknąć, tyle miejsca mi zostało na karcie, ale ja nie pstrykam jak japoński turysta :)) Proporcje też są zachowane, bo zdjęć małego mam może z 30 :) Jest też trochę samolotowych, z lotu, lotniska itp.
-
no tak, a ja zacząłem od kamyków :)
:P