Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2794

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (25.06.2009 21:41)
    świetne :):):) z taką misą przypraw to można w kuchni nieźle zaszaleć ;)
  2. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 21:21)
    oj tak, zdecydowanie polecam. Turcja jest w miarę blisko, tania i ma mnóstwo atrakcji :)
    To był nasz czwarty raz i pewnie nie ostatni.
  3. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 21:19)
    Ty pewnie jakieś żagle, ja samolot, Mimbla okno, a City sklepienie :)
  4. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 21:08)
    :)) szybko zasuwa :) Tam przynajmniej bilety są tanie, bo kosztują tylko 2.5 liry, to jakieś 5 pln :)
    Do innych zabytków już drożej Aspendos i Perge po 15 lir, a teatr w Side 10 lir.
  5. sagnes80
    sagnes80 (25.06.2009 21:06)
    piękny kolor wody :) ja też chcę wakacje :)
  6. sagnes80
    sagnes80 (25.06.2009 21:05)
    dzięki za uzupełnienie ;) niesamowicie ta woda wygląda :)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.06.2009 21:05)
    i teraz test psychologiczny. co widzicie na tym obrazku? ;D
  8. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 20:58)
    oj tak, na słońcu to pewnie z 50 stopni C :)
  9. magdzik10
    magdzik10 (25.06.2009 20:56)
    dziekuje za odwiedziny i plusika:)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.06.2009 20:53)
    a mówią - że "twardy jak skała" :P

    Sławku - dzięki :)