Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2793

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. edytamalceva
    edytamalceva (25.06.2009 23:34)
    :D
  2. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 22:39)
    :)) trochę porozwalane te kamyki :)
  3. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 22:05)
    :)) wszystkich nie wymieniłem, zaraz wkleję dla Ciebie jakiegoś prawdziwego kwiatka :)
  4. edytamalceva
    edytamalceva (25.06.2009 22:04)
    wow ;O
  5. edytamalceva
    edytamalceva (25.06.2009 22:03)
    ... hej a o mnie zapomnieliscie - ja widze kwiatuszki :D
  6. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 22:00)
    to wszystko mają okropnie słodkie :)
  7. edytamalceva
    edytamalceva (25.06.2009 21:57)
    wyglada smakowicie... ;D
  8. dino
    dino (25.06.2009 21:53)
    magik się znalazł kolejny - to ja jestem magikiem.... :)
  9. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 21:49)
    ja lubię te ich kababy ( kebapy) i inne jedzonka :)
  10. voyager747
    voyager747 (25.06.2009 21:41)
    a jak pachną :) dzięki