Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2792

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. iwonka55h
    iwonka55h (26.06.2009 0:19)
    ale masz cierpliwość. Czy Tobie też porąbało góre ekranu? Na GW jest to samo i się, kurde, zalogować nie mogę.
  2. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 0:18)
    dzięki :)
  3. iwonka55h
    iwonka55h (26.06.2009 0:16)
    ale twarz, mam nadzieję widzisz też.
  4. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 0:15)
    :)) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 0:11)
    dla każdego coś dobrego :) to jak wosk w Andrzejki, każdy widzi to co chce :))
  6. iwonka55h
    iwonka55h (26.06.2009 0:08)
    miało być, że widzę twarz jakiegoś....starca, krasnoluda albo innego hobbita.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (26.06.2009 0:06)
    chciałam napisać, że widzę zwieńczenie kolumny ale po przyjrzeniu się widzę jakiegoś starca, krasnoluda albo innego hobbita. Już mi się podoba...
  8. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 0:05)
    Przeglądałem dzisiaj trochę zdjęć, które zostały wrzucone jak mnie nie było. Przez tydzień 117 stron!!!!
    Na stronie jest chyba 20 zdjęć :)
  9. edytamalceva
    edytamalceva (25.06.2009 23:35)
    .. ten tez mi sie podoba :D
  10. edytamalceva
    edytamalceva (25.06.2009 23:35)
    podoba mi sie :D