Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2792
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ale masz cierpliwość. Czy Tobie też porąbało góre ekranu? Na GW jest to samo i się, kurde, zalogować nie mogę.
-
dzięki :)
-
ale twarz, mam nadzieję widzisz też.
-
:)) dzięki
-
dla każdego coś dobrego :) to jak wosk w Andrzejki, każdy widzi to co chce :))
-
miało być, że widzę twarz jakiegoś....starca, krasnoluda albo innego hobbita.
-
chciałam napisać, że widzę zwieńczenie kolumny ale po przyjrzeniu się widzę jakiegoś starca, krasnoluda albo innego hobbita. Już mi się podoba...
-
Przeglądałem dzisiaj trochę zdjęć, które zostały wrzucone jak mnie nie było. Przez tydzień 117 stron!!!!
Na stronie jest chyba 20 zdjęć :)
-
.. ten tez mi sie podoba :D
-
podoba mi sie :D
-
ale masz cierpliwość. Czy Tobie też porąbało góre ekranu? Na GW jest to samo i się, kurde, zalogować nie mogę.
-
dzięki :)
-
ale twarz, mam nadzieję widzisz też.
-
:)) dzięki
-
dla każdego coś dobrego :) to jak wosk w Andrzejki, każdy widzi to co chce :))
-
miało być, że widzę twarz jakiegoś....starca, krasnoluda albo innego hobbita.
-
chciałam napisać, że widzę zwieńczenie kolumny ale po przyjrzeniu się widzę jakiegoś starca, krasnoluda albo innego hobbita. Już mi się podoba...
-
Przeglądałem dzisiaj trochę zdjęć, które zostały wrzucone jak mnie nie było. Przez tydzień 117 stron!!!!
Na stronie jest chyba 20 zdjęć :) -
.. ten tez mi sie podoba :D
-
podoba mi sie :D