Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2791

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 22:19)
    tak mi się wydawało, chociaż nie jestem fanem Angeliny :)
  2. karolajnat
    karolajnat (26.06.2009 22:18)
    w kambodży, w Tha Prom :)
  3. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 22:16)
    dzięki, tu chyba było więcej komentarzy :)
  4. iwonka55h
    iwonka55h (26.06.2009 22:15)
    pozdrów Qnia ode mnie, ciebie tez pozdrawiam.
  5. karolajnat
    karolajnat (26.06.2009 22:14)
    ja widzę twarz starego dziada :)
  6. karolajnat
    karolajnat (26.06.2009 22:13)
    piękne kolory!
  7. karolajnat
    karolajnat (26.06.2009 22:12)
    raj! :)
  8. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 22:07)
    niby działa, po całym dniu, ale zdjęć nie można dodawać :(
    Kuniu prosił o pozdrowienia dla wszystkich ( no może z małymi wyjątkami), więc przekazuję :)
  9. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 0:22)
    tak przed chwilą coś się popsuło
  10. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 0:19)
    mi to przypomina Drzewce z " Władcy Pierścieni", ta twarz :)