Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2791
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tak mi się wydawało, chociaż nie jestem fanem Angeliny :)
-
w kambodży, w Tha Prom :)
-
dzięki, tu chyba było więcej komentarzy :)
-
pozdrów Qnia ode mnie, ciebie tez pozdrawiam.
-
ja widzę twarz starego dziada :)
-
piękne kolory!
-
raj! :)
-
niby działa, po całym dniu, ale zdjęć nie można dodawać :(
Kuniu prosił o pozdrowienia dla wszystkich ( no może z małymi wyjątkami), więc przekazuję :)
-
tak przed chwilą coś się popsuło
-
mi to przypomina Drzewce z " Władcy Pierścieni", ta twarz :)
-
tak mi się wydawało, chociaż nie jestem fanem Angeliny :)
-
w kambodży, w Tha Prom :)
-
dzięki, tu chyba było więcej komentarzy :)
-
pozdrów Qnia ode mnie, ciebie tez pozdrawiam.
-
ja widzę twarz starego dziada :)
-
piękne kolory!
-
raj! :)
-
niby działa, po całym dniu, ale zdjęć nie można dodawać :(
Kuniu prosił o pozdrowienia dla wszystkich ( no może z małymi wyjątkami), więc przekazuję :) -
tak przed chwilą coś się popsuło
-
mi to przypomina Drzewce z " Władcy Pierścieni", ta twarz :)