Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2790
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Świetne...brakuje mi tylko opisów towaru po rosyjsku!!!
-
Krzychu i tak bedzie szczęśliwy!!!!
-
Ucinane ciągutki....takie lubie najbardziej!!!!
-
A co to???
-
Voyagerku to Ty???
-
+ woda tymbark i.....przepitka juz jest!!!
-
:)) ja lubię z colą :)
-
...doskonale na lemoniade....
-
Sławku - kłaniam się pięknie, wakacyjnie i za w sumie wakacyjne fajerwerki - dziękuję :)
-
:)) dzięki
-
Świetne...brakuje mi tylko opisów towaru po rosyjsku!!!
-
Krzychu i tak bedzie szczęśliwy!!!!
-
Ucinane ciągutki....takie lubie najbardziej!!!!
-
A co to???
-
Voyagerku to Ty???
-
+ woda tymbark i.....przepitka juz jest!!!
-
:)) ja lubię z colą :)
-
...doskonale na lemoniade....
-
Sławku - kłaniam się pięknie, wakacyjnie i za w sumie wakacyjne fajerwerki - dziękuję :)
-
:)) dzięki