Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2790

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. smyczek1974
    smyczek1974 (26.06.2009 23:45)
    Świetne...brakuje mi tylko opisów towaru po rosyjsku!!!
  2. smyczek1974
    smyczek1974 (26.06.2009 23:44)
    Krzychu i tak bedzie szczęśliwy!!!!
  3. smyczek1974
    smyczek1974 (26.06.2009 23:43)
    Ucinane ciągutki....takie lubie najbardziej!!!!
  4. smyczek1974
    smyczek1974 (26.06.2009 23:39)
    A co to???
  5. smyczek1974
    smyczek1974 (26.06.2009 23:39)
    Voyagerku to Ty???
  6. smyczek1974
    smyczek1974 (26.06.2009 23:37)
    + woda tymbark i.....przepitka juz jest!!!
  7. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 23:02)
    :)) ja lubię z colą :)
  8. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (26.06.2009 23:00)
    ...doskonale na lemoniade....
  9. dino
    dino (26.06.2009 22:58)
    Sławku - kłaniam się pięknie, wakacyjnie i za w sumie wakacyjne fajerwerki - dziękuję :)
  10. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 22:20)
    :)) dzięki