Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2789

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:10)
    dzięki, wkleiłem to w oryginalnym rozmiarze na Panoramio, wygląda lepiej :)
    zobacz jak Ci się zechce:

    http://www.panoramio.com/photo/23843525


    :)
  2. dino
    dino (27.06.2009 1:02)
    Sławku +++
  3. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 0:34)
    dzięki za plusy :)
  4. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 23:54)
    był :)
  5. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 23:53)
    :)) zrobiłem chyba z trzem takim stoiskom zdjęcia :)
    dzięki
  6. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 23:52)
    a nie wiem :)) na drzewku takim sobie rosło :)
  7. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 23:52)
    no nie :) to jakiś taki gość sobie stał przebrany za wojownika :)
  8. city_hopper
    city_hopper (26.06.2009 23:51)
    Przekaż kuniowi pozdrowienia ode mnie ogólnie i za te wyjątki ;-)
  9. city_hopper
    city_hopper (26.06.2009 23:50)
    Rzadko się zdarza spotkac kogos, kto lubi Camel :-)
  10. voyager747
    voyager747 (26.06.2009 23:49)
    może tu akurat nie ma, ale w innych miejscach już były :)) dzięki