Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2788

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:32)
    szukałem, ale ja tylko po takich kamcurach łaziłem :))
  2. pt.janicki
    pt.janicki (27.06.2009 1:29)
    ...a dobrze szukałeś?
  3. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:28)
    mam wieści, że będzie w niedzielę wieczorem :)
  4. pt.janicki
    pt.janicki (27.06.2009 1:27)
    ...a Kuniu sam chyba gdzieś wypłynął? ...inaczej już by tu był!
  5. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:23)
    no nie wiem :))
  6. pt.janicki
    pt.janicki (27.06.2009 1:22)
    ...jak im się to nie pomiesza?
  7. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:22)
    dzisiaj widziałem Golców na jakimś Top coś tam :)
  8. pt.janicki
    pt.janicki (27.06.2009 1:21)
    "...gdy widzę słodycze to kwiczę,
    a oczy mi świecą jak znicze..."
    A jak by tak wrzucić fotkę kwaśnicy...
  9. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:19)
    dzięki :)
  10. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 1:19)
    dzięki Piotrze :)