Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2787

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 20:18)
    dzięki :)
  2. jacek.so
    jacek.so (27.06.2009 20:17)
    co by nie mówić piękna robota :))
  3. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 19:56)
    dzięki Edmund :)
  4. freemarti
    freemarti (27.06.2009 19:16)
    upał był okrutny a studni wody brak.... Czakała czekała i.... przestała
  5. freemarti
    freemarti (27.06.2009 17:57)
    całkiem miłe miejsce:)
  6. edmund2000
    edmund2000 (27.06.2009 16:22)
    Ja też chcę takie przyprawy mieć ale super.
  7. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 15:06)
    dzięki :)
  8. leonka7
    leonka7 (27.06.2009 14:12)
    Jaka paleta barw natury!! Brawo
  9. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 12:55)
    dzięki Piotrze, mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzy :)
  10. pt.janicki
    pt.janicki (27.06.2009 12:31)
    Voyager, mówisz: słaby o zdjęciu, czy łuczku? Ja uważam, ze ani jedno, ani drugie! łuczek mocny, bo jeszcze stoi, a zdjęcie dobre. W każdym razie sadzę, że Hopperowi będzie się podobało.