Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2787
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki :)
-
co by nie mówić piękna robota :))
-
dzięki Edmund :)
-
upał był okrutny a studni wody brak.... Czakała czekała i.... przestała
-
całkiem miłe miejsce:)
-
Ja też chcę takie przyprawy mieć ale super.
-
dzięki :)
-
Jaka paleta barw natury!! Brawo
-
dzięki Piotrze, mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzy :)
-
Voyager, mówisz: słaby o zdjęciu, czy łuczku? Ja uważam, ze ani jedno, ani drugie! łuczek mocny, bo jeszcze stoi, a zdjęcie dobre. W każdym razie sadzę, że Hopperowi będzie się podobało.
-
dzięki :)
-
co by nie mówić piękna robota :))
-
dzięki Edmund :)
-
upał był okrutny a studni wody brak.... Czakała czekała i.... przestała
-
całkiem miłe miejsce:)
-
Ja też chcę takie przyprawy mieć ale super.
-
dzięki :)
-
Jaka paleta barw natury!! Brawo
-
dzięki Piotrze, mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzy :)
-
Voyager, mówisz: słaby o zdjęciu, czy łuczku? Ja uważam, ze ani jedno, ani drugie! łuczek mocny, bo jeszcze stoi, a zdjęcie dobre. W każdym razie sadzę, że Hopperowi będzie się podobało.