Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2786

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. slawannka
    slawannka (27.06.2009 22:35)
    A masz może zdjęcia z Pamukkale? Byłam tam 35 lat temu, opisuję, ale zdjęć nie mam...
  2. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 22:28)
    :))
  3. slawannka
    slawannka (27.06.2009 22:22)
    rachatłukum - mniam!
  4. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 21:32)
    :)) oj to jest taka maszyna, że chyba bał bym się do niej wsiąść :) Wygląda fajnie, sporo tam tego było:) Ja latałem tylko Tupolewem ):
  5. monika4u
    monika4u (27.06.2009 21:29)
    "chcesz być pyłem lataj iłem " cytat z "Rio Anaconda" ;)
  6. jacek.so
    jacek.so (27.06.2009 20:56)
    Sławku, dzięki za plusaki na kampinoskie obrazki :)))
    pozdrawiam
  7. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 20:23)
    dzięki
  8. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 20:20)
    dzięki
  9. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 20:20)
    Jakby było chłodnie, to jeszcze bym połaził i popstrykał ): dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 20:19)
    to fakt, jak oni to robili w tamtych czasach ? :)