Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2786
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
A masz może zdjęcia z Pamukkale? Byłam tam 35 lat temu, opisuję, ale zdjęć nie mam...
-
:))
-
rachatłukum - mniam!
-
:)) oj to jest taka maszyna, że chyba bał bym się do niej wsiąść :) Wygląda fajnie, sporo tam tego było:) Ja latałem tylko Tupolewem ):
-
"chcesz być pyłem lataj iłem " cytat z "Rio Anaconda" ;)
-
Sławku, dzięki za plusaki na kampinoskie obrazki :)))
pozdrawiam
-
dzięki
-
dzięki
-
Jakby było chłodnie, to jeszcze bym połaził i popstrykał ): dzięki
-
to fakt, jak oni to robili w tamtych czasach ? :)
-
A masz może zdjęcia z Pamukkale? Byłam tam 35 lat temu, opisuję, ale zdjęć nie mam...
-
:))
-
rachatłukum - mniam!
-
:)) oj to jest taka maszyna, że chyba bał bym się do niej wsiąść :) Wygląda fajnie, sporo tam tego było:) Ja latałem tylko Tupolewem ):
-
"chcesz być pyłem lataj iłem " cytat z "Rio Anaconda" ;)
-
Sławku, dzięki za plusaki na kampinoskie obrazki :)))
pozdrawiam -
dzięki
-
dzięki
-
Jakby było chłodnie, to jeszcze bym połaził i popstrykał ): dzięki
-
to fakt, jak oni to robili w tamtych czasach ? :)