Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2785

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. powsinoga45
    powsinoga45 (28.06.2009 13:26)
    Dziękuję.
  2. voyager747
    voyager747 (28.06.2009 10:26)
    Teraz widziałem Hilfigera, Ralpha Laurena, Lacoste, Armani, D&G, GAP, nawet takie tańsze marki jak Esprit, wszystko normalnie :)
  3. voyager747
    voyager747 (28.06.2009 10:25)
    :)) ceny koszmarne, to już pisałem chyba gdzieś, za podrobioną koszulkę Lacoste czy Tommy Hilfiger chcą nawet 20 euro, przy czym taką samą tylko oryginalną w USA można kupić czasami nawet za 15 usd :)
  4. pt.janicki
    pt.janicki (28.06.2009 10:22)
    ...a jak wyeksponowane, ...a i tak facet po lewej ma to wszystko w d...
  5. voyager747
    voyager747 (28.06.2009 9:32)
    Mam mnóstwo, ale wszystko na papierze, a nie chce mi się skanować :)
  6. slawannka
    slawannka (28.06.2009 8:27)
    To jedno tylko zdjęcie? a może masz więcej? Mnie wszystkie niemalże zdjęcia zaginęły, a z Pamukkale mam tylko jedną widokówkę...
  7. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 23:10)
    dzięki :)
  8. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 22:51)
    oj tak, zawsze podziwiam takie miejsca. Jego budowę ukończono w 160 r n.e. za panowania cesarza Marka Aureliusza. Wymiary : 100 m szerokości, 70 m długości, zaś ściany sceny wznoszą się na wysokość 22 m. Oparta o wzgórze widownia mieści swobodnie 13 tysięcy ludzi.
  9. jacek.so
    jacek.so (27.06.2009 22:47)
    widać kawał historii i ślady czasu...
    ale szacun budowniczym tych obiektów
  10. voyager747
    voyager747 (27.06.2009 22:36)
    mam, ale tylko skan, zaraz znajdę, my tam byliśmy w 2002 roku.