Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2784
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
no widzisz, ty masz zdjęć 1390 to jak ja je mam obejrzeć???
Jak będę czegoś szukać to zapytam... A nad podróżami sie zastanow! 5 podrozy z USA, a prosze bardzo, dawaj!:) Albo zrob podroz z 5 podrozy - tez bedzie ciekawie!
Ja na przyklad mysle o Rzymie z roznych lat... Pomyslow jest masa!
Ja jestem bałaganiara, ale zdjęcia itp lubię sobie poukładać...
-
To taki trick Nadala :) Jeśli ktoś ogląda tenis, to wie o czym mówię :)
Drogo jak nie wiem co :) Ale niektóre nawet ładne.
-
ale ja mam tych zdjęć 1390, a niektóre jak np. USA, to jest tak na prawdę 5 oddzielnych podróży :)
Jak pomyślisz o jakimś miejscu, to jak mam zdjęcie, to daj znać a ja odszukam :)
-
E tam, nie ma obowiązku - chciałoby się:)
No co ty, podroze sie pisze bez problemu:) A zdjecia mozna przeniesc do podrozy! I wtedy to sie porzadkuje - patrz, jakie proste:)
-
Nie udało się, powstało kilka takich samych zdjęć teatru.
Na początku wrzucałem zdjęcia do różnych nowych miejsc, potem nazbierało się tego dużo, a potem już nie chciało mi się tego porządkować. Do dzisiaj nie wgryzłem się w to jak się pisze podróże.
Nie ma obowiązku oglądania wszystkich zdjęć, tak że nie ma problemu. :)
Pozdrawiam
-
Tamten facet drapiący się najwyraźniej nie dokonał zakupu ... i teraz cierpi. Powaga-Drogo!!!
-
Ja wiem, rozumiem, tylko że trudno tu się ogląda same zdjęcia, bo brak możliwości ułożenia ich jakoś, tak mi się wydaje. A jak widzę kilkadziesiąt, albo więcej stron... to potem pasuję. No ale, każdy robi jak mu pasuje:) Dziękuję!
Błyskawica w Pamukkale, to by było coś!
-
Już Ci piszę, jak byliśmy tam to się szykowała duża burza. Siedziałem nawet na górze w teatrze i próbowałem złapać błyskawicę :)
To jest zdjęcie, na którym ja byłem i moja postać została usunięta :)
Reasumując: z bliska, ja mniej więcej zajmowałem 1/5 -1/6 kadru stojąc :)
Podróży nie opisuję, a zdjęcia to zawsze odpowiadam jak ktoś zapyta, tych starych to już nie pamiętam dokładnie.
-
Ciekawe jak ono było robione - niebo było takie zachmurzone? Nie bardzo mogę się zorientować w proporcjach, to znaczy czy to jest coś dużego czy coś małego ale z bliska... Chyba duże, bo tam daleko widać słup elektryczny. Ja nic takiego dużego stamtąd nie pamiętam...
Ja pamiętam tarasowate białe jakby wanny, z niebem odbijającym się w wodzie, z malutkimi kwiatuszkami wyrastającymi na bokach... Dam niedługo opowiadanie o tej podróży, ale tam nie będzie właściwie zdjęć, lub jakieś parę strasznie byle jakich, białoczarnych (szaroczarnych), ale za to będzie masa przygód:)
Szkoda że tylko wrzucasz zdjęcia a nie opisujesz podróży lub wrażeń czy jakoś tak... Bardzo chętnie bym poczytała o tym gdzie byłeś, co tam widziałeś... Dla mnie zdjęcie jest ilustracją opowieści - zresztą, zauważyłeś na pewno:)
-
no widzisz, ty masz zdjęć 1390 to jak ja je mam obejrzeć???
Jak będę czegoś szukać to zapytam... A nad podróżami sie zastanow! 5 podrozy z USA, a prosze bardzo, dawaj!:) Albo zrob podroz z 5 podrozy - tez bedzie ciekawie!
Ja na przyklad mysle o Rzymie z roznych lat... Pomyslow jest masa!
Ja jestem bałaganiara, ale zdjęcia itp lubię sobie poukładać... -
To taki trick Nadala :) Jeśli ktoś ogląda tenis, to wie o czym mówię :)
Drogo jak nie wiem co :) Ale niektóre nawet ładne. -
ale ja mam tych zdjęć 1390, a niektóre jak np. USA, to jest tak na prawdę 5 oddzielnych podróży :)
Jak pomyślisz o jakimś miejscu, to jak mam zdjęcie, to daj znać a ja odszukam :) -
E tam, nie ma obowiązku - chciałoby się:)
No co ty, podroze sie pisze bez problemu:) A zdjecia mozna przeniesc do podrozy! I wtedy to sie porzadkuje - patrz, jakie proste:) -
Nie udało się, powstało kilka takich samych zdjęć teatru.
Na początku wrzucałem zdjęcia do różnych nowych miejsc, potem nazbierało się tego dużo, a potem już nie chciało mi się tego porządkować. Do dzisiaj nie wgryzłem się w to jak się pisze podróże.
Nie ma obowiązku oglądania wszystkich zdjęć, tak że nie ma problemu. :)
Pozdrawiam -
Tamten facet drapiący się najwyraźniej nie dokonał zakupu ... i teraz cierpi. Powaga-Drogo!!!
-
Ja wiem, rozumiem, tylko że trudno tu się ogląda same zdjęcia, bo brak możliwości ułożenia ich jakoś, tak mi się wydaje. A jak widzę kilkadziesiąt, albo więcej stron... to potem pasuję. No ale, każdy robi jak mu pasuje:) Dziękuję!
Błyskawica w Pamukkale, to by było coś! -
Już Ci piszę, jak byliśmy tam to się szykowała duża burza. Siedziałem nawet na górze w teatrze i próbowałem złapać błyskawicę :)
To jest zdjęcie, na którym ja byłem i moja postać została usunięta :)
Reasumując: z bliska, ja mniej więcej zajmowałem 1/5 -1/6 kadru stojąc :)
Podróży nie opisuję, a zdjęcia to zawsze odpowiadam jak ktoś zapyta, tych starych to już nie pamiętam dokładnie.
-
Ciekawe jak ono było robione - niebo było takie zachmurzone? Nie bardzo mogę się zorientować w proporcjach, to znaczy czy to jest coś dużego czy coś małego ale z bliska... Chyba duże, bo tam daleko widać słup elektryczny. Ja nic takiego dużego stamtąd nie pamiętam...
Ja pamiętam tarasowate białe jakby wanny, z niebem odbijającym się w wodzie, z malutkimi kwiatuszkami wyrastającymi na bokach... Dam niedługo opowiadanie o tej podróży, ale tam nie będzie właściwie zdjęć, lub jakieś parę strasznie byle jakich, białoczarnych (szaroczarnych), ale za to będzie masa przygód:)
Szkoda że tylko wrzucasz zdjęcia a nie opisujesz podróży lub wrażeń czy jakoś tak... Bardzo chętnie bym poczytała o tym gdzie byłeś, co tam widziałeś... Dla mnie zdjęcie jest ilustracją opowieści - zresztą, zauważyłeś na pewno:)
Najstarsza moja podróż ma 10 lat, niby nie aż tak dużo, ale już wiele nie pamiętam.
Zawsze można wpisywać sobie miejsca i jak np. wpiszesz Honolulu, to możesz zobaczyć moje zdjęcia i innych osób przy okazji też, wszystkie które zostały dodane do tej lokalizacji :)
Podobnie jest z Pamukkale, ale są dwa, bo jedno z błędem: Pammukale :)
Zresztą innych Hongkongów i Hong kongów też mamy sporo i podwójnie :)