Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2783

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. sagnes80
    sagnes80 (29.06.2009 10:15)
    tylko cienia trochę mało ;)
  2. sagnes80
    sagnes80 (29.06.2009 10:14)
    kamienny las :)
  3. sagnes80
    sagnes80 (29.06.2009 10:13)
    patrzę na nie i wołam: wakacji chcę ale ze słonkiem :):):)
  4. sagnes80
    sagnes80 (29.06.2009 10:11)
    więcej takich ciekawych opisów poproszę :)
  5. sagnes80
    sagnes80 (29.06.2009 9:53)
    smakowita :) :) :)
  6. fiera_loca
    fiera_loca (28.06.2009 22:46)
    fenkju,fenkju :)
  7. voyager747
    voyager747 (28.06.2009 22:27)
    ja nie wiem :))) mam parę swoich typów ):
  8. dino
    dino (28.06.2009 22:25)
    Moi Drodzy - przesadziliście trochę z tymi plusami na zdjęcia - przecież wiadomo, kto tu robi najlepsze zdjęcia... :)
  9. slawannka
    slawannka (28.06.2009 20:56)
    Tak, wiem, wiem...
    I pomyłek jest masa, z tym wyszukiwaniem wcale nie zawsze jest tak łatwo. Ale OK, tak jak mówisz...
  10. voyager747
    voyager747 (28.06.2009 20:36)
    dzięki wszystkim :)