Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2782
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Dziękuję za pozytywne opinie i komentarze
-
tu widać rozmiary 747 i 737 :)
-
albo instrukcję mogę poczytać w końcu :)
-
dzięki :)
-
Voyagerku, to ty tak wędrujesz, plusujesz, ja się cieszę, a tu żadnego podziękowania - o ja niewdzięcznica! Dziękuję jak nie wiem co i wędruj dalej:)
-
:)) to jakieś osty chyba : ) dzięki
-
Cienia mało a i chmurek zero, żar się lał z nieba, a mi pot do oczu :)
Mimo wszytko lubię łazić po takich miejscach.
-
Ja akurat z opisami, to cieniutko :))
-
:)) dzięki
-
ładny :) widać, że kwiatki cię lubią - zawsze ładne wychodzą :)
-
Dziękuję za pozytywne opinie i komentarze
-
tu widać rozmiary 747 i 737 :)
-
albo instrukcję mogę poczytać w końcu :)
-
dzięki :)
-
Voyagerku, to ty tak wędrujesz, plusujesz, ja się cieszę, a tu żadnego podziękowania - o ja niewdzięcznica! Dziękuję jak nie wiem co i wędruj dalej:)
-
:)) to jakieś osty chyba : ) dzięki
-
Cienia mało a i chmurek zero, żar się lał z nieba, a mi pot do oczu :)
Mimo wszytko lubię łazić po takich miejscach. -
Ja akurat z opisami, to cieniutko :))
-
:)) dzięki
-
ładny :) widać, że kwiatki cię lubią - zawsze ładne wychodzą :)