Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2782

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. city_hopper
    city_hopper (29.06.2009 18:32)
    Dziękuję za pozytywne opinie i komentarze
  2. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 17:16)
    tu widać rozmiary 747 i 737 :)
  3. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 17:14)
    albo instrukcję mogę poczytać w końcu :)
  4. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 17:03)
    dzięki :)
  5. slawannka
    slawannka (29.06.2009 16:53)
    Voyagerku, to ty tak wędrujesz, plusujesz, ja się cieszę, a tu żadnego podziękowania - o ja niewdzięcznica! Dziękuję jak nie wiem co i wędruj dalej:)
  6. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 16:46)
    :)) to jakieś osty chyba : ) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 16:45)
    Cienia mało a i chmurek zero, żar się lał z nieba, a mi pot do oczu :)
    Mimo wszytko lubię łazić po takich miejscach.
  8. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 16:43)
    Ja akurat z opisami, to cieniutko :))
  9. voyager747
    voyager747 (29.06.2009 16:43)
    :)) dzięki
  10. sagnes80
    sagnes80 (29.06.2009 10:18)
    ładny :) widać, że kwiatki cię lubią - zawsze ładne wychodzą :)