Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2775
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
nooo, kamieniem zarosła :P
-
....cos malo uzywana ...; )
-
..nie mozna miec wszytkiego, mieszkancy nie byli by za bardzo zadowoleni jakby je powycinac ;)))
-
..te lancuchy to tak specjalnie pomalowali na bialo i czerwono zeby bardziej rzucaly sie w oczy ;)
.. pewnie co by nikt nie spadl jak lazi do okola ;)
-
....a nawet, zaryzykowalabym to nowatorskie stwierdzenie, calkie dobre ... ; )))
-
dobre stateczki nie są złe :)
-
:)) no nie zgadłaś :)
-
dzięki Edyta, bez tych drutów by było lepsze, ale one wszędzie właziły w kadr :)
-
:)) dzięki, za dużo nie było tych stateczków, ale pstrykałem co się da :)
-
:) dzięki
-
nooo, kamieniem zarosła :P
-
....cos malo uzywana ...; ) -
..nie mozna miec wszytkiego, mieszkancy nie byli by za bardzo zadowoleni jakby je powycinac ;)))
-
..te lancuchy to tak specjalnie pomalowali na bialo i czerwono zeby bardziej rzucaly sie w oczy ;)
.. pewnie co by nikt nie spadl jak lazi do okola ;) -
....a nawet, zaryzykowalabym to nowatorskie stwierdzenie, calkie dobre ... ; ))) -
dobre stateczki nie są złe :)
-
:)) no nie zgadłaś :)
-
dzięki Edyta, bez tych drutów by było lepsze, ale one wszędzie właziły w kadr :)
-
:)) dzięki, za dużo nie było tych stateczków, ale pstrykałem co się da :)
-
:) dzięki