Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2775

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:29)
    nooo, kamieniem zarosła :P
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.07.2009 19:28)

    ....cos malo uzywana ...; )
  3. edytamalceva
    edytamalceva (02.07.2009 19:25)
    ..nie mozna miec wszytkiego, mieszkancy nie byli by za bardzo zadowoleni jakby je powycinac ;)))
  4. edytamalceva
    edytamalceva (02.07.2009 19:23)
    ..te lancuchy to tak specjalnie pomalowali na bialo i czerwono zeby bardziej rzucaly sie w oczy ;)

    .. pewnie co by nikt nie spadl jak lazi do okola ;)
  5. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.07.2009 19:01)


    ....a nawet, zaryzykowalabym to nowatorskie stwierdzenie, calkie dobre ... ; )))
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 18:59)
    dobre stateczki nie są złe :)
  7. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 18:54)
    :)) no nie zgadłaś :)
  8. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 18:53)
    dzięki Edyta, bez tych drutów by było lepsze, ale one wszędzie właziły w kadr :)
  9. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 18:52)
    :)) dzięki, za dużo nie było tych stateczków, ale pstrykałem co się da :)
  10. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 18:51)
    :) dzięki