Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2777

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 17:42)
    dzieńdoberek Sławku :)
  2. voyager747
    voyager747 (01.07.2009 23:32)
    A, takie czasy :)
  3. dino
    dino (01.07.2009 23:31)
    zmieniłeś wpis w profilu.....dobre.... :)
  4. voyager747
    voyager747 (01.07.2009 23:12)
    dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (01.07.2009 23:12)
    dzięki :)
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (01.07.2009 20:37)
    Alez ta poczta dobrze dziala !

    : )
  7. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (01.07.2009 20:18)
    Voyu drogi ,
    Czy listonosz juz dotarl do Ciebie ?

    Pozdrawiam serdecznie ....
  8. voyager747
    voyager747 (01.07.2009 1:15)
    zgadza się :)
  9. dubh_linn
    dubh_linn (01.07.2009 1:12)
    your shadow...?
  10. voyager747
    voyager747 (01.07.2009 1:00)
    pokazałem 16.06 :))