Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2774

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:43)
    W ten sam sposób pływa się na spinakerach - takich wielkich żaglach wypuszczanych z przodu, wyglądają jak kolorowe balony, a takiego speeda dają, że hoho! ;)
    No i ładnie to wygląda na regatach :)
  2. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 19:43)
    musiałem wykroić straszą plażowiczkę :)
  3. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 19:42)
    :)) dla Ciebie szukałem :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:41)
    ...wreszcie płynę! morska fala pianą moczy mi twarz! :))) [muza]
  5. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 19:41)
    dzięki :)
  6. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 19:34)
    też mi się tak kojarzyło :)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:33)
    to Dziwna Kukurydza ;P
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:32)
    hehe... a jakże - bez samolotów nie przeżyje ;)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:30)
    z takim wielkim parkingiem to może na tym stadionie powinni urządzić Euro 2012? ;)
    Sławku, a drogi lepsze niż nasze? ;) :P
  10. edytamalceva
    edytamalceva (02.07.2009 19:29)
    ... albo az tak zuzyte :D