Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2773

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 20:24)
    Hm.. Krzychu tutaj nad morzem śmiga się dwupasmówką, potem autostrada, jakby to napisać... chyba tak :)
  2. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 20:22)
    Jak byliśmy tam w 2000 roku, to można było wejść na samą górę, teraz już były łańcuchy.
    Dzięki :)
  3. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 20:11)
    cieplutkie, super, plusk, plusk :) kocham takie :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 20:04)
    :D
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 20:02)
    a weź obróć się ciut w prawo, niech spojrzę na te paskudnie ciepłe morze... ;) :P
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:53)
    ee, to następny rejs będzie na Morze Północne :P
  7. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 19:50)
    Ja taką lubię w morzu :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:46)
    26 stopni??? :((( toż w tym nawet nie da się ochłodzić... :(
    To ja poproszę fotki z koła podbiegunowego :P już nie mogę znieść tego upału :P
  9. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 19:45)
    :))
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 19:45)
    oj tam, może nie była taka straszna ;) ;P było ją zostawić ;) :P