Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2773
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Hm.. Krzychu tutaj nad morzem śmiga się dwupasmówką, potem autostrada, jakby to napisać... chyba tak :)
-
Jak byliśmy tam w 2000 roku, to można było wejść na samą górę, teraz już były łańcuchy.
Dzięki :)
-
cieplutkie, super, plusk, plusk :) kocham takie :)
-
:D
-
a weź obróć się ciut w prawo, niech spojrzę na te paskudnie ciepłe morze... ;) :P
-
ee, to następny rejs będzie na Morze Północne :P
-
Ja taką lubię w morzu :)
-
26 stopni??? :((( toż w tym nawet nie da się ochłodzić... :(
To ja poproszę fotki z koła podbiegunowego :P już nie mogę znieść tego upału :P
-
:))
-
oj tam, może nie była taka straszna ;) ;P było ją zostawić ;) :P
-
Hm.. Krzychu tutaj nad morzem śmiga się dwupasmówką, potem autostrada, jakby to napisać... chyba tak :)
-
Jak byliśmy tam w 2000 roku, to można było wejść na samą górę, teraz już były łańcuchy.
Dzięki :) -
cieplutkie, super, plusk, plusk :) kocham takie :)
-
:D
-
a weź obróć się ciut w prawo, niech spojrzę na te paskudnie ciepłe morze... ;) :P
-
ee, to następny rejs będzie na Morze Północne :P
-
Ja taką lubię w morzu :)
-
26 stopni??? :((( toż w tym nawet nie da się ochłodzić... :(
To ja poproszę fotki z koła podbiegunowego :P już nie mogę znieść tego upału :P -
:))
-
oj tam, może nie była taka straszna ;) ;P było ją zostawić ;) :P