Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2776

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.07.2009 18:49)
    ; )
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.07.2009 18:48)
    A tu ilustracja muzyczna do Twojej teczy , Voyu : )


    http://www.youtube.com/watch?v=WZrNXO4YRow


    "Po drugiej stronie tęczy"
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 18:47)
    :D
    normalnie - maszty jachtów pod turecką banderą... :D

    od razu skojarzyło mi się to z jedną szantą- "24 lutego" (znane też jako "znów bijatyka")
    :D

    http://kolibeer85.wrzuta.pl/audio/4MObF39Vl2b/24_lutego_bijatyka

    oczywiście wykonanie EKT Gdynia ;)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 18:44)
    widzisz? ma się tego speeda :P

    miałem kiedyś żółwie. wypuściłem je na ogródek, a one myyyk, myyyyk, i uciekły!
    :P
  5. edytamalceva
    edytamalceva (02.07.2009 18:42)
    Sliczne :)
  6. edytamalceva
    edytamalceva (02.07.2009 18:42)
    :))) Szybki Bill
  7. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.07.2009 18:41)


    Nawet nie zdazylam dopisac : "Kuniu, widzisz ? "

    A Ty mi juz odpowiedziales ;p

    ; )
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 18:39)
    o tak :D
  9. polosky
    polosky (02.07.2009 17:53)
    hahah myslałam ze to nurek sie do skoku szykuje :D
  10. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 17:43)
    Witaj, nie taki on dobry Krzysiu :(