Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2776
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
; )
-
A tu ilustracja muzyczna do Twojej teczy , Voyu : )
http://www.youtube.com/watch?v=WZrNXO4YRow
"Po drugiej stronie tęczy"
-
:D
normalnie - maszty jachtów pod turecką banderą... :D
od razu skojarzyło mi się to z jedną szantą- "24 lutego" (znane też jako "znów bijatyka")
:D
http://kolibeer85.wrzuta.pl/audio/4MObF39Vl2b/24_lutego_bijatyka
oczywiście wykonanie EKT Gdynia ;)
-
widzisz? ma się tego speeda :P
miałem kiedyś żółwie. wypuściłem je na ogródek, a one myyyk, myyyyk, i uciekły!
:P
-
Sliczne :)
-
:))) Szybki Bill
-
Nawet nie zdazylam dopisac : "Kuniu, widzisz ? "
A Ty mi juz odpowiedziales ;p
; )
-
o tak :D
-
hahah myslałam ze to nurek sie do skoku szykuje :D
-
Witaj, nie taki on dobry Krzysiu :(
-
; )
-
A tu ilustracja muzyczna do Twojej teczy , Voyu : )
http://www.youtube.com/watch?v=WZrNXO4YRow
"Po drugiej stronie tęczy" -
:D
normalnie - maszty jachtów pod turecką banderą... :D
od razu skojarzyło mi się to z jedną szantą- "24 lutego" (znane też jako "znów bijatyka")
:D
http://kolibeer85.wrzuta.pl/audio/4MObF39Vl2b/24_lutego_bijatyka
oczywiście wykonanie EKT Gdynia ;) -
widzisz? ma się tego speeda :P
miałem kiedyś żółwie. wypuściłem je na ogródek, a one myyyk, myyyyk, i uciekły!
:P -
Sliczne :)
-
:))) Szybki Bill
-
Nawet nie zdazylam dopisac : "Kuniu, widzisz ? "
A Ty mi juz odpowiedziales ;p
; ) -
o tak :D
-
hahah myslałam ze to nurek sie do skoku szykuje :D
-
Witaj, nie taki on dobry Krzysiu :(