Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2772
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
eeeee... co Wy mi tu gadacie... :> Stateczek? Słaby? :> fakt, ze zagielek zdjety i nadbudowka jak w motorowkach (patrzac na proporcje masztu i bomu zastanawiam sie, czy to nawet nie atrapa, bo ciutke dziwacznie wyglada bom dlugosci masztu :P chyba ze to jakies prototypowe ozaglowanie wlasnego pomyslu :P), ale na wodzie sie unosi :P
-
stateczek słaby i bez żagla :( dzięki Sylwek
-
stateczek taki sobie, ale te bojki..... :)
-
dzięki Jolu, ja nawet dwa razy :) Pierwszy raz w 2000 roku i teraz powtórka :)
-
Muszę poszukać w swoich zdjęciach:) Chadzaliśmy tymi samymi drogami:)
-
to bym zamarzł :) parę razy już miałem zimną wodę, 20 stopni C, brr.... :)
-
brrr? Temperatura wody powierzchniowej: w zimie 2-7°C, w lecie 13-17°C. Po prostu poezja!! :D
jak byliśmy w kwietniu w Chorwacji, to woda w Adriatyku miała 14 stopni :P klimat śródziemnomorski? ;P
-
brrr.... :)
-
My śmigaliśmy 100 km/ h tak sobie :)
-
aaaa... czyli jak nasza krajowa siódemka :P
-
eeeee... co Wy mi tu gadacie... :> Stateczek? Słaby? :> fakt, ze zagielek zdjety i nadbudowka jak w motorowkach (patrzac na proporcje masztu i bomu zastanawiam sie, czy to nawet nie atrapa, bo ciutke dziwacznie wyglada bom dlugosci masztu :P chyba ze to jakies prototypowe ozaglowanie wlasnego pomyslu :P), ale na wodzie sie unosi :P
-
stateczek słaby i bez żagla :( dzięki Sylwek
-
stateczek taki sobie, ale te bojki..... :)
-
dzięki Jolu, ja nawet dwa razy :) Pierwszy raz w 2000 roku i teraz powtórka :)
-
Muszę poszukać w swoich zdjęciach:) Chadzaliśmy tymi samymi drogami:)
-
to bym zamarzł :) parę razy już miałem zimną wodę, 20 stopni C, brr.... :)
-
brrr? Temperatura wody powierzchniowej: w zimie 2-7°C, w lecie 13-17°C. Po prostu poezja!! :D
jak byliśmy w kwietniu w Chorwacji, to woda w Adriatyku miała 14 stopni :P klimat śródziemnomorski? ;P -
brrr.... :)
-
My śmigaliśmy 100 km/ h tak sobie :)
-
aaaa... czyli jak nasza krajowa siódemka :P