Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2772

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (03.07.2009 0:36)
    eeeee... co Wy mi tu gadacie... :> Stateczek? Słaby? :> fakt, ze zagielek zdjety i nadbudowka jak w motorowkach (patrzac na proporcje masztu i bomu zastanawiam sie, czy to nawet nie atrapa, bo ciutke dziwacznie wyglada bom dlugosci masztu :P chyba ze to jakies prototypowe ozaglowanie wlasnego pomyslu :P), ale na wodzie sie unosi :P
  2. voyager747
    voyager747 (03.07.2009 0:14)
    stateczek słaby i bez żagla :( dzięki Sylwek
  3. dino
    dino (03.07.2009 0:13)
    stateczek taki sobie, ale te bojki..... :)
  4. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 22:46)
    dzięki Jolu, ja nawet dwa razy :) Pierwszy raz w 2000 roku i teraz powtórka :)
  5. jolantas1955
    jolantas1955 (02.07.2009 22:44)
    Muszę poszukać w swoich zdjęciach:) Chadzaliśmy tymi samymi drogami:)
  6. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 20:44)
    to bym zamarzł :) parę razy już miałem zimną wodę, 20 stopni C, brr.... :)
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 20:42)
    brrr? Temperatura wody powierzchniowej: w zimie 2-7°C, w lecie 13-17°C. Po prostu poezja!! :D
    jak byliśmy w kwietniu w Chorwacji, to woda w Adriatyku miała 14 stopni :P klimat śródziemnomorski? ;P
  8. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 20:38)
    brrr.... :)
  9. voyager747
    voyager747 (02.07.2009 20:29)
    My śmigaliśmy 100 km/ h tak sobie :)
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (02.07.2009 20:28)
    aaaa... czyli jak nasza krajowa siódemka :P