Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2763

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 1:23)
    dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 1:21)
    :)) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 1:20)
    dzięki
  4. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 1:16)
    dzięki, plamy wtedy jeszcze były, bo to 4.07.2009 :)
  5. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 0:27)
    :))
  6. powsinoga45
    powsinoga45 (18.07.2009 0:21)
    Nie każda babka to kozak, a tu - proszę...
  7. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 0:19)
    To jest koźlarz babka, tzw. kozak :))
  8. powsinoga45
    powsinoga45 (18.07.2009 0:16)
    O.K.
    Będzie do barszczu.
  9. dino
    dino (18.07.2009 0:16)
    i zdjęcie.....nagrobkowe......
  10. dino
    dino (18.07.2009 0:15)
    zostało wspomnienie......:)