Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2763
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
dzięki :)
-
:)) dzięki
-
dzięki
-
dzięki, plamy wtedy jeszcze były, bo to 4.07.2009 :)
-
:))
-
Nie każda babka to kozak, a tu - proszę...
-
To jest koźlarz babka, tzw. kozak :))
-
O.K.
Będzie do barszczu.
-
i zdjęcie.....nagrobkowe......
-
zostało wspomnienie......:)
-
dzięki :)
-
:)) dzięki
-
dzięki
-
dzięki, plamy wtedy jeszcze były, bo to 4.07.2009 :)
-
:))
-
Nie każda babka to kozak, a tu - proszę...
-
To jest koźlarz babka, tzw. kozak :))
-
O.K.
Będzie do barszczu. -
i zdjęcie.....nagrobkowe......
-
zostało wspomnienie......:)