Otrzymane komentarze dla użytkownika voyager747, strona 2761

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 15:48)
    wow, brzmi naukowo :) dzięki
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (18.07.2009 14:39)
    ; D
  3. pt.janicki
    pt.janicki (18.07.2009 13:19)
    Voyager, tęcze są wdzięczne!
  4. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 11:36)
    Dzięki, zawsze coś tam pstrykam, tylko nie zawsze wklejam :)
  5. slawannka
    slawannka (18.07.2009 11:29)
    czasem trzeba odpocząć, żeby oglądać mógł ktoś-:)
  6. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 11:26)
    trochę się obłowił :) dzięki
  7. voyager747
    voyager747 (18.07.2009 11:26)
    :)) dzięki
  8. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:20)
    piękny :)
  9. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:18)
    kwiatek i dwa bzyczki :)
  10. sagnes80
    sagnes80 (18.07.2009 11:16)
    świetny:)